Sąd Okręgowy w Łomży

Informacja o działaniu Kasy sądowej w dniu 31.12.2020 r.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 31.12.2020 r. kasa Sądu Okręgowego w Łomży będzie nieczynna.
więcej


Utrudnienia w łączności telefonicznej

W związku prowadzonymi pracami związanymi z migracją usług telefonicznych do nowego operatora, w dniach 30 listopada i 1 grudnia mogą wystąpić przerwy w łączności telefonicznej zarówno „do” jak i „z” Sądu Okręgowego w Łomży. Za utrudnienia przepraszamy

więcejUWAGA!

Szanowni Państwo,
W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie publiczne obywateli oraz w związku z koniecznością podejmowania działań mających na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-COV-2 informujemy, że w związku z wydanymi zaleceniami przez Ministra Zdrowia dotyczącymi stosowania sanitarnych środków ochronnych od 16 kwietnia 2020 r. do odwołania, obowiązuje nakaz zakrywania twarzy w przestrzeni publicznej. Osoby wchodzące do budynku Sądu, wezwane na rozprawę lub badania (np. w charakterze świadka, uczestników postępowania, pełnomocników, obrońców, świadków), zobowiązane będą do noszenia maseczki.

więcejKomunikatu dotyczący składania skarg

Uprzejmie informujemy, że w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”), od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania, Prezes oraz Wiceprezes Sądu Okręgowego w Łomży nie przyjmują interesantów w celu złożenia skargi ustnej.
W związku z powyższym, wszelkie skargi i wnioski należy składać do Sądu w formie pisemnej.

więcej

e-znaki

Sąd Okręgowy w Łomży uprzejmie informuje, iż przepisy prawa nie przewidują możliwości zwrotu zakupionych i niewykorzystanych e-znaków oraz zwrotu kwoty za niewykorzystane e-znaki opłaty sądowej.

więcej


UCHWAŁA nr 3/2019

Zgromadzenia Ogólnego Sędziów okręgu Sądu Okręgowego w Łomży
z dnia 26 lutego 2019 roku
w sprawie postulatów płacowych pracowników sądów powszechnych

więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · »» · »
Sąd Okręgowy w Łomży
ul. Dworna 16, 18-400 Łomża
tel: 86 216 62 81 do 84
e-mail: sokregowy@lomza.so.gov.pl
NIP: 718-10-22-114

Deklaracja dostępności