Sąd Okręgowy w Łomży
Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).

Wokanda Sądu Okręgowego w Łomży

Wpisz sygnaturę lub jej część

Bieżące sprawy

Powrót do wokandy

Sygnatura Sala Data Godz Wydział
II Ko 150/18 4 2018-05-21 07:55:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
I C 750/17 1 2018-05-21 08:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Marta Prokop, Ewa Joanna Dardzińska, Hanna Marianna Nowicka
I C 457/16 1 2018-05-21 08:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Marta Prokop, Ewa Joanna Dardzińska, Hanna Marianna Nowicka
II Kzw 51/18 4 2018-05-21 08:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Kp 334/18 4 2018-05-21 08:35:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Ko 107/18 4 2018-05-21 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
I Ca 163/18 1 2018-05-21 08:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
II Kzw 56/18 4 2018-05-21 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Ko 138/18 4 2018-05-21 08:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
I C 183/18 2 2018-05-21 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
II Kz 47/18 4 2018-05-21 08:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I Ca 165/18 2 2018-05-21 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
III U 32/18 5 2018-05-21 09:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 185/18 2 2018-05-21 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Dorota Górska, Karol Pawelczyk
I C 150/18 1 2018-05-21 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Marta Prokop, Ewa Joanna Dardzińska, Hanna Marianna Nowicka
III U 392/17 5 2018-05-21 09:20:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
III U 147/18 5 2018-05-21 09:40:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 535/17 2 2018-05-21 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Dorota Górska, Karol Pawelczyk
I C 630/17 1 2018-05-21 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Marta Prokop, Ewa Joanna Dardzińska, Hanna Marianna Nowicka
III U 151/18 5 2018-05-21 10:40:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 186/18 2 2018-05-21 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Dorota Górska, Karol Pawelczyk
I C 205/18 1 2018-05-21 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Marta Prokop, Ewa Joanna Dardzińska, Hanna Marianna Nowicka
II Kzw 59/18 4 2018-05-21 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
III U 18/18 5 2018-05-21 11:10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
II Kzw 57/18 4 2018-05-21 11:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I C 466/17 2 2018-05-21 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Dorota Górska, Karol Pawelczyk
III U 434/17 5 2018-05-21 11:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
III U 14/18 5 2018-05-21 11:50:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
II Ko 108/18 3 2018-05-21 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
III U 117/18 5 2018-05-21 12:10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 139/18 2 2018-05-21 12:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Dorota Górska, Karol Pawelczyk
III U 164/18 5 2018-05-21 12:40:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
III U 102/18 5 2018-05-21 13:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 184/18 1 2018-05-21 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Marta Prokop, Ewa Joanna Dardzińska, Hanna Marianna Nowicka
I C 594/16 2 2018-05-21 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Dorota Górska, Karol Pawelczyk
I C 325/17 2 2018-05-21 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Dorota Górska, Karol Pawelczyk
III U 28/18 5 2018-05-21 14:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 1/18 1 2018-05-21 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Marta Prokop, Ewa Joanna Dardzińska, Hanna Marianna Nowicka
III U 126/18 5 2018-05-21 14:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 587/17 1 2018-05-22 08:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
Ławnik: Justyna Lemańska, Elżbieta Kapusta, Wiesława Król
I Co 40/18 2 2018-05-22 08:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
Ławnik: Anna Rogalska, Elżbieta Rojek
II Ko 119/18 4 2018-05-22 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I C 244/18 1 2018-05-22 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
Ławnik: Justyna Lemańska, Wiesława Król, Elżbieta Kapusta
I C 220/18 2 2018-05-22 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
Ławnik: Elżbieta Rojek, Anna Rogalska
II K 8/18 3 2018-05-22 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
I Ns 33/18 2 2018-05-22 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
Ławnik: Anna Rogalska, Elżbieta Rojek
I C 26/18 2 2018-05-22 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
Ławnik: Anna Rogalska, Elżbieta Rojek
I C 697/17 2 2018-05-22 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
Ławnik: Anna Rogalska, Elżbieta Rojek
I C 824/16 1 2018-05-22 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
I C 684/17 1 2018-05-22 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
Ławnik: Justyna Lemańska, Wiesława Król, Elżbieta Kapusta
I C 339/17 1 2018-05-22 11:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
Ławnik: Justyna Lemańska, Wiesława Król, Elżbieta Kapusta
I C 215/18 2 2018-05-22 12:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
Ławnik: Elżbieta Rojek, Anna Rogalska
I C 266/18 1 2018-05-22 12:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
Ławnik: Justyna Lemańska, Wiesława Król, Elżbieta Kapusta
II Kp 336/18 BRAK SALI 2018-05-22 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
I C 5/18 2 2018-05-22 13:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
Ławnik: Anna Rogalska, Elżbieta Rojek
II Kp 337/18 BRAK SALI 2018-05-22 13:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
I C 234/17 1 2018-05-22 13:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
Ławnik: Justyna Lemańska, Wiesława Król, Elżbieta Kapusta
I C 82/18 2 2018-05-22 13:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
Ławnik: Elżbieta Rojek, Anna Rogalska
III U 433/17 BRAK SALI 2018-05-22 14:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Kz 61/18 4 2018-05-22 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
II Ka 114/18 4 2018-05-23 08:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Ka 111/18 4 2018-05-23 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Ka 97/18 4 2018-05-23 08:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
I C 170/18 2 2018-05-23 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
Ławnik: Teresa Fromelc-Pawelczyk, Małgorzata Dziubińska
III U 408/17 5 2018-05-23 09:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Ka 109/18 4 2018-05-23 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
II Ka 113/18 4 2018-05-23 09:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
III U 411/17 5 2018-05-23 09:20:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Ka 110/18 4 2018-05-23 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
III U 444/17 5 2018-05-23 09:40:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Ka 115/18 4 2018-05-23 09:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I C 58/18 2 2018-05-23 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
Ławnik: Teresa Fromelc-Pawelczyk, Małgorzata Dziubińska
III U 47/18 5 2018-05-23 10:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
III U 55/18 5 2018-05-23 10:20:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
III U 59/18 5 2018-05-23 10:40:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Ka 108/18 3 2018-05-23 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
III U 9/18 5 2018-05-23 11:20:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Ka 98/18 4 2018-05-23 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
III U 139/18 5 2018-05-23 12:20:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Ka 107/18 3 2018-05-23 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
II Ka 59/18 3 2018-05-23 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
III U 160/18 5 2018-05-23 13:40:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
III U 174/18 5 2018-05-23 14:10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 62/17 2 2018-05-23 15:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
I Ca 144/18 2 2018-05-24 08:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I Ca 366/17 2 2018-05-24 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
II K 56/17 3 2018-05-24 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I C 659/17 2 2018-05-24 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Ławnik: Bernard Tadeusz Szymański, Elżbieta Kapusta
I Ca 135/18 2 2018-05-24 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
I C 578/16 2 2018-05-24 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
Ławnik: Bernard Tadeusz Szymański, Elżbieta Kapusta
I Ca 156/18 BRAK SALI 2018-05-24 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
I Ca 83/18 2 2018-05-24 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I Ca 218/17 2 2018-05-24 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
I Ca 145/18 2 2018-05-24 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I Ca 155/18 BRAK SALI 2018-05-24 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
I Ca 151/18 2 2018-05-24 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
I Ca 158/18 BRAK SALI 2018-05-24 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
I Ca 162/18 2 2018-05-24 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
I C 639/17 2 2018-05-24 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Ławnik: Bernard Tadeusz Szymański, Elżbieta Kapusta
I Ca 161/18 2 2018-05-24 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
I Ca 173/18 2 2018-05-24 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 583/16 2 2018-05-24 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
Ławnik: Bernard Tadeusz Szymański, Elżbieta Kapusta
II Kzw 63/18 4 2018-05-25 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I C 261/18 1 2018-05-25 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Sławomira Ewa Mariak, Bogumiła Lenczewska
III U 143/18 5 2018-05-25 09:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Ko 89/18 4 2018-05-25 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
III U 145/18 5 2018-05-25 09:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
III U 146/18 5 2018-05-25 10:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 260/18 1 2018-05-25 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Sławomira Ewa Mariak, Bogumiła Lenczewska
II K 55/17 4 2018-05-25 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
III U 454/17 5 2018-05-25 10:40:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 263/18 1 2018-05-25 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Sławomira Ewa Mariak, Bogumiła Lenczewska
III U 5/18 5 2018-05-25 11:10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
III U 130/18 5 2018-05-25 11:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski
I C 264/18 1 2018-05-25 11:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Sławomira Ewa Mariak, Bogumiła Lenczewska
III U 115/18 5 2018-05-25 12:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II K 17/18 4 2018-05-25 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jan Leszczewski
I Ca 163/18 BRAK SALI 2018-05-25 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
I C 265/18 1 2018-05-25 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Sławomira Ewa Mariak, Bogumiła Lenczewska
III U 42/18 5 2018-05-25 12:40:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 275/18 1 2018-05-25 13:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Sławomira Ewa Mariak, Bogumiła Lenczewska
III U 153/18 5 2018-05-25 13:20:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 411/17 1 2018-05-25 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Sławomira Ewa Mariak, Bogumiła Lenczewska
III U 168/18 5 2018-05-25 14:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 826/17 1 2018-05-28 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
II Kop 16/18 4 2018-05-28 08:55:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II K 4/18 3 2018-05-28 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I C 772/17 1 2018-05-28 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Ławnik: Bożena Wyszyńska, Elżbieta Antonina Gosk
I C 276/18 2 2018-05-28 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
Ławnik: Justyna Lemańska
III U 95/18 5 2018-05-28 09:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 278/18 2 2018-05-28 09:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
Ławnik: Justyna Lemańska
III U 371/17 5 2018-05-28 09:50:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
II Kop 7/18 4 2018-05-28 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
I C 165/18 1 2018-05-28 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Elżbieta Antonina Gosk, Bożena Wyszyńska
III U 109/18 5 2018-05-28 10:10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
II Ko 128/18 4 2018-05-28 10:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
II Kzw 45/18 4 2018-05-28 10:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
I C 737/17 2 2018-05-28 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Ławnik: Justyna Lemańska
III U 431/17 5 2018-05-28 10:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 140/18 1 2018-05-28 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Bożena Wyszyńska, Elżbieta Antonina Gosk
III U 100/18 5 2018-05-28 10:50:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
III U 90/18 5 2018-05-28 11:10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 269/18 1 2018-05-28 11:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Bożena Wyszyńska, Elżbieta Antonina Gosk
III U 173/18 5 2018-05-28 11:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
II K 51/17 3 2018-05-28 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
III U 167/18 5 2018-05-28 12:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 57/18 1 2018-05-28 12:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Bożena Wyszyńska, Elżbieta Antonina Gosk
III U 198/18 5 2018-05-28 12:20:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 752/17 2 2018-05-28 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Ławnik: Justyna Lemańska
I C 107/18 1 2018-05-28 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Bożena Wyszyńska, Elżbieta Antonina Gosk
I C 176/18 1 2018-05-28 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Elżbieta Antonina Gosk, Bożena Wyszyńska
III Ua 7/18 BRAK SALI 2018-05-28 14:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 131/18 1 2018-05-29 08:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Janina Karpińska, Marta Prokop, Ewa Joanna Dardzińska
I Ca 164/18 1 2018-05-29 08:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
II Kz 49/18 4 2018-05-29 08:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
II Ko 134/18 4 2018-05-29 08:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
I C 854/17 2 2018-05-29 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
I C 218/18 1 2018-05-29 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Marta Prokop, Janina Karpińska, Ewa Joanna Dardzińska
II K 5/18 4 2018-05-29 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I C 706/17 2 2018-05-29 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
I C 191/18 2 2018-05-29 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
I C 267/18 1 2018-05-29 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Marta Prokop, Janina Karpińska, Ewa Joanna Dardzińska
II Kp 328/18 4 2018-05-29 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
II Ko 157/18 4 2018-05-29 11:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
II Kop 17/18 4 2018-05-29 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
III Pa 12/18 BRAK SALI 2018-05-29 12:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 109/18 2 2018-05-29 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
I C 30/18 1 2018-05-29 12:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Janina Karpińska, Marta Prokop, Ewa Joanna Dardzińska
III Pa 13/18 BRAK SALI 2018-05-29 12:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 146/18 1 2018-05-29 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Marta Prokop, Janina Karpińska, Ewa Joanna Dardzińska
II Ko 106/18 BRAK SALI 2018-05-29 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
I C 135/18 1 2018-05-29 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Marta Prokop, Janina Karpińska, Ewa Joanna Dardzińska
II Kzw 62/18 4 2018-05-30 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Kz 67/18 4 2018-05-30 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Kp 327/18 4 2018-05-30 08:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Ka 104/18 4 2018-05-30 08:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Kp 338/18 4 2018-05-30 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
I C 390/17 1 2018-05-30 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II Ka 99/18 4 2018-05-30 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
II Ka 105/18 4 2018-05-30 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
I C 307/18 2 2018-05-30 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
II Ka 129/18 4 2018-05-30 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Ka 126/18 3 2018-05-30 09:05:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Ka 80/18 4 2018-05-30 09:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
II Ka 112/18 4 2018-05-30 09:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
II Ka 118/18 4 2018-05-30 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
II Kz 69/18 4 2018-05-30 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
II Ka 122/18 3 2018-05-30 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
I C 364/17 2 2018-05-30 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 594/16 1 2018-05-30 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
II Kzw 57/18 4 2018-05-30 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I C 188/18 2 2018-05-30 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
II Kz 70/18 4 2018-05-30 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
II Kzw 64/18 4 2018-05-30 13:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
II Ko 108/18 3 2018-05-30 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
I C 573/17 1 2018-05-30 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
I C 243/17 1 2018-05-30 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
II K 17/18 4 2018-06-01 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jan Leszczewski
II Kzw 58/18 4 2018-06-01 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
II Ko 88/18 4 2018-06-04 08:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
I C 59/18 2 2018-06-04 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
Ławnik: Teresa Adamczyk, Hanna Modzelewska, Elżbieta Kapusta
III U 377/17 5 2018-06-04 09:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 67/18 1 2018-06-04 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
I C 316/18 1 2018-06-04 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
II K 58/17 3 2018-06-04 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
III U 120/18 5 2018-06-04 09:20:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
III U 84/18 5 2018-06-04 09:40:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 149/18 2 2018-06-04 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
Ławnik: Teresa Adamczyk, Elżbieta Kapusta, Hanna Modzelewska
I C 6/18 1 2018-06-04 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III U 123/18 5 2018-06-04 10:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
III U 176/18 5 2018-06-04 10:20:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
III U 56/18 5 2018-06-04 10:50:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 192/18 2 2018-06-04 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
Ławnik: Teresa Adamczyk, Hanna Modzelewska, Elżbieta Kapusta
III U 197/18 5 2018-06-04 11:10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I Co 50/18 1 2018-06-04 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
III U 118/18 5 2018-06-04 11:40:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 112/18 2 2018-06-04 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
Ławnik: Teresa Adamczyk, Hanna Modzelewska, Elżbieta Kapusta
III U 347/17 5 2018-06-04 12:10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 190/18 1 2018-06-04 12:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III U 14/18 5 2018-06-04 12:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
III U 449/17 5 2018-06-04 12:50:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 148/18 1 2018-06-04 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
I C 200/18 2 2018-06-04 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
Ławnik: Teresa Adamczyk, Hanna Modzelewska, Elżbieta Kapusta
III U 8/18 5 2018-06-04 13:10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 181/18 2 2018-06-04 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
Ławnik: Teresa Adamczyk, Elżbieta Kapusta, Hanna Modzelewska
I C 757/17 2 2018-06-04 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
Ławnik: Teresa Adamczyk, Hanna Modzelewska, Elżbieta Kapusta
I Co 125/17 2 2018-06-05 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I C 217/18 2 2018-06-05 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 13/18 4 2018-06-05 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
I C 252/18 5 2018-06-05 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Tomasz Makaruk
II K 16/17 3 2018-06-05 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I C 259/18 1 2018-06-05 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Anna Jadwiga Poliszkiewicz, Ewa Joanna Dardzińska
I C 273/18 5 2018-06-05 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Tomasz Makaruk
I C 95/18 1 2018-06-05 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Anna Jadwiga Poliszkiewicz, Ewa Joanna Dardzińska
I C 301/18 5 2018-06-05 11:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Tomasz Makaruk
I C 106/18 1 2018-06-05 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Anna Jadwiga Poliszkiewicz, Ewa Joanna Dardzińska
I C 306/18 5 2018-06-05 12:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Tomasz Makaruk
I C 1/18 1 2018-06-05 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Anna Jadwiga Poliszkiewicz, Ewa Joanna Dardzińska
I C 230/18 5 2018-06-05 13:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Tomasz Makaruk
I C 70/18 2 2018-06-05 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I C 68/17 1 2018-06-05 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Anna Jadwiga Poliszkiewicz, Ewa Joanna Dardzińska
I C 232/18 5 2018-06-05 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Tomasz Makaruk
I C 221/18 1 2018-06-05 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Anna Jadwiga Poliszkiewicz, Ewa Joanna Dardzińska
Sąd Okręgowy w Łomży
ul. Dworna 16, 18-400 Łomża
tel: 86 216 62 81 do 84
fax: 86 216 67 53
e-mail: sokregowy@lomza.so.gov.pl
NIP: 718-10-22-114