Sąd Okręgowy w Łomży
Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).

Wokanda Sądu Okręgowego w Łomży

Wpisz sygnaturę lub jej część

Bieżące sprawy

Powrót do wokandy

Sygnatura Sala Data Godz Wydział
I C 344/18 1 2018-11-21 08:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Marzena Rogalska, Bogumiła Lenczewska, Mirosława Danuta Szulczyńska
II Ka 194/18 4 2018-11-21 08:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
I C 348/17 1 2018-11-21 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Marzena Rogalska, Bogumiła Lenczewska, Mirosława Danuta Szulczyńska
II Ka 250/18 4 2018-11-21 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I C 58/18 2 2018-11-21 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
Ławnik: Teresa Fromelc-Pawelczyk
III U 330/18 5 2018-11-21 09:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
III U 214/18 5 2018-11-21 09:20:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Ka 254/18 4 2018-11-21 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Ka 252/18 4 2018-11-21 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
III U 341/18 5 2018-11-21 09:40:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Ka 257/18 4 2018-11-21 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
I C 329/18 2 2018-11-21 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
Ławnik: Teresa Fromelc-Pawelczyk
III U 409/18 5 2018-11-21 10:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 673/18 1 2018-11-21 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Marzena Rogalska, Mirosława Danuta Szulczyńska, Bogumiła Lenczewska
I C 688/18 2 2018-11-21 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
Ławnik: Teresa Fromelc-Pawelczyk
III U 413/18 5 2018-11-21 11:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 297/18 1 2018-11-21 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Marzena Rogalska, Bogumiła Lenczewska, Mirosława Danuta Szulczyńska
III U 412/18 5 2018-11-21 11:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 711/18 2 2018-11-21 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
Ławnik: Teresa Fromelc-Pawelczyk
II Ka 266/18 3 2018-11-21 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
III U 411/18 5 2018-11-21 12:10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
III U 226/18 5 2018-11-21 12:40:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I Ca 344/18 BRAK SALI 2018-11-21 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 471/18 1 2018-11-21 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Marzena Rogalska, Bogumiła Lenczewska, Mirosława Danuta Szulczyńska
III U 416/18 5 2018-11-21 13:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Ka 242/18 4 2018-11-21 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I C 642/17 1 2018-11-21 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Marzena Rogalska, Mirosława Danuta Szulczyńska, Bogumiła Lenczewska
II Ko 376/18 4 2018-11-22 07:55:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Ko 309/18 4 2018-11-22 08:05:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Kzw 130/18 4 2018-11-22 08:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Kp 461/18 4 2018-11-22 08:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Ka 259/18 4 2018-11-22 08:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Kz 154/18 3 2018-11-22 08:55:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
I C 578/16 2 2018-11-22 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ca 336/18 1 2018-11-22 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
II Ko 318/18 4 2018-11-22 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II K 25/18 4 2018-11-22 09:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I Ca 343/18 1 2018-11-22 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
II K 41/18 3 2018-11-22 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I Ca 329/18 1 2018-11-22 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
II K 55/16 4 2018-11-22 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
I Ca 349/18 1 2018-11-22 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
I Ca 355/18 1 2018-11-22 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
I C 443/18 2 2018-11-22 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 251/18 2 2018-11-22 12:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 357/18 2 2018-11-22 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 456/17 BRAK SALI 2018-11-22 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
I Ca 352/18 1 2018-11-23 08:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
I Ca 345/18 2 2018-11-23 08:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I Ca 333/18 2 2018-11-23 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
II Kzw 126/18 4 2018-11-23 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I C 609/18 1 2018-11-23 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Małgorzata Duda, Barbara Kuźniecow
II Kzw 146/18 4 2018-11-23 09:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
II Kzw 147/18 4 2018-11-23 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
II Kzw 145/18 4 2018-11-23 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
II Kzw 149/18 4 2018-11-23 09:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I Ns 132/18 2 2018-11-23 09:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
II Kz 150/18 4 2018-11-23 09:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I Ns 109/18 2 2018-11-23 09:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
II Kzw 136/18 4 2018-11-23 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
I C 515/18 1 2018-11-23 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Ławnik: Barbara Kuźniecow, Małgorzata Duda
I Ns 111/18 2 2018-11-23 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
II Kzw 122/18 4 2018-11-23 10:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
I Ns 102/18 2 2018-11-23 10:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I Ns 112/18 2 2018-11-23 10:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
II Ko 349/18 4 2018-11-23 10:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
II Kzw 138/18 4 2018-11-23 10:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
I Ns 100/18 2 2018-11-23 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I Ns 101/18 2 2018-11-23 10:35:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I Ns 4/18 2 2018-11-23 10:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 103/18 2 2018-11-23 10:55:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I Ns 119/18 2 2018-11-23 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I C 638/18 1 2018-11-23 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Małgorzata Duda, Barbara Kuźniecow
II Kzw 148/18 4 2018-11-23 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
II Kzw 141/18 4 2018-11-23 11:05:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
I Ns 122/18 2 2018-11-23 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I Ns 123/18 2 2018-11-23 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I Ns 125/18 2 2018-11-23 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I Ns 128/18 2 2018-11-23 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I Ns 108/18 2 2018-11-23 11:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I C 823/17 1 2018-11-23 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Barbara Kuźniecow, Małgorzata Duda
I Ns 131/18 2 2018-11-23 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I C 794/17 1 2018-11-23 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
I C 343/16 1 2018-11-23 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
I Ca 68/18 1 2018-11-23 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
I Ca 351/18 5 2018-11-26 08:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I Ca 306/18 1 2018-11-26 08:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
I Ca 291/18 1 2018-11-26 08:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
I C 105/18 5 2018-11-26 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I C 156/18 1 2018-11-26 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Dorota Górska, Karol Pawelczyk
I C 557/18 2 2018-11-26 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 692/18 5 2018-11-26 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I C 735/18 1 2018-11-26 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Dorota Górska, Karol Pawelczyk
I C 675/18 2 2018-11-26 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
I C 669/18 5 2018-11-26 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I C 542/18 2 2018-11-26 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
I C 714/18 5 2018-11-26 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I C 9/18 1 2018-11-26 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Dorota Górska, Karol Pawelczyk
I C 685/18 1 2018-11-26 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Dorota Górska, Karol Pawelczyk
I C 434/18 2 2018-11-26 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 398/18 5 2018-11-26 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II Ka 264/18 3 2018-11-27 08:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
I Ca 354/18 1 2018-11-27 08:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
I Ca 340/18 2 2018-11-27 08:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
I C 72/18 2 2018-11-27 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
Ławnik: Dariusz Romanowski
I C 531/18 1 2018-11-27 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
II K 33/18 3 2018-11-27 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
III U 414/18 5 2018-11-27 09:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Pardo
III U 326/18 5 2018-11-27 09:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Pardo
III U 76/18 5 2018-11-27 09:50:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Pardo
I C 613/18 2 2018-11-27 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Ławnik: Dariusz Romanowski
II Kzw 144/18 4 2018-11-27 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
II K 57/18 4 2018-11-27 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
III U 301/18 5 2018-11-27 10:10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Pardo
III U 336/18 5 2018-11-27 10:40:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Pardo
I C 701/18 2 2018-11-27 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
Ławnik: Dariusz Romanowski
III U 288/18 5 2018-11-27 11:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Pardo
III U 109/18 5 2018-11-27 11:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Pardo
III U 426/18 5 2018-11-27 11:50:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Pardo
II K 46/18 3 2018-11-27 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
I C 608/18 2 2018-11-27 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
Ławnik: Dariusz Romanowski
I C 468/18 1 2018-11-27 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III U 431/18 5 2018-11-27 12:10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Pardo
I C 589/18 2 2018-11-27 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 221/18 1 2018-11-27 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 40/17 BRAK SALI 2018-11-27 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
I C 714/17 1 2018-11-27 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 810/17 BRAK SALI 2018-11-27 14:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
I Ca 353/18 2 2018-11-28 08:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I Ns 68/18 2 2018-11-28 08:55:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 375/18 2 2018-11-28 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Ławnik: Teresa Fromelc-Pawelczyk, Małgorzata Dziubińska
II Ka 262/18 4 2018-11-28 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I C 272/18 1 2018-11-28 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III U 231/18 5 2018-11-28 09:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
III U 371/18 5 2018-11-28 09:20:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Ka 261/18 4 2018-11-28 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
III U 408/18 5 2018-11-28 09:40:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Ka 265/18 4 2018-11-28 09:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
III U 419/18 5 2018-11-28 10:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I Ns 127/18 2 2018-11-28 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
II Ka 246/18 4 2018-11-28 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
II Ka 267/18 4 2018-11-28 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
II Ka 260/18 4 2018-11-28 10:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
III U 227/18 5 2018-11-28 10:50:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 390/17 1 2018-11-28 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
III U 363/18 5 2018-11-28 11:10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I Ns 126/18 2 2018-11-28 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
III U 367/18 5 2018-11-28 11:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Ka 269/18 4 2018-11-28 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
II Ka 215/18 4 2018-11-28 11:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
III U 393/18 5 2018-11-28 11:50:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Ka 215/18 4 2018-11-28 11:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
II Ka 168/18 3 2018-11-28 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
III U 362/18 5 2018-11-28 12:10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
III U 404/18 5 2018-11-28 12:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I Ns 133/18 2 2018-11-28 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
Ławnik: Teresa Fromelc-Pawelczyk, Małgorzata Dziubińska
I Ns 134/18 2 2018-11-28 13:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
II Ka 183/18 4 2018-11-28 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
II Kzw 142/18 4 2018-11-29 08:05:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Kzw 140/18 4 2018-11-29 08:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Kzw 135/18 4 2018-11-29 08:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
I Ca 358/18 1 2018-11-29 08:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
I Ca 377/17 2 2018-11-29 08:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
II Kzw 99/18 4 2018-11-29 08:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
II Ko 366/18 4 2018-11-29 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II K 56/18 3 2018-11-29 08:55:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
I C 733/17 1 2018-11-29 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Bożena Wyszyńska
I Ca 231/18 2 2018-11-29 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
III U 438/18 5 2018-11-29 09:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Pardo
III U 433/18 5 2018-11-29 09:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Pardo
I Ca 335/18 2 2018-11-29 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
II Kz 149/18 4 2018-11-29 09:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
I Ca 323/18 2 2018-11-29 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 607/18 1 2018-11-29 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Bożena Wyszyńska
II Ko 340/18 4 2018-11-29 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
III U 324/18 5 2018-11-29 10:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Pardo
I Ca 275/18 2 2018-11-29 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I Ca 356/18 2 2018-11-29 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I C 668/18 1 2018-11-29 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Bożena Wyszyńska
I Ca 361/18 2 2018-11-29 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
III U 392/17 5 2018-11-29 12:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Pardo
I C 694/17 1 2018-11-29 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Bożena Wyszyńska
II K 16/17 3 2018-11-29 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I Ca 357/18 2 2018-11-29 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I Ca 362/18 2 2018-11-29 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
I Ca 360/18 2 2018-11-29 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I C 582/18 1 2018-11-29 13:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Bożena Wyszyńska
I Ca 359/18 2 2018-11-29 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I Ca 363/18 2 2018-11-29 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
I Ca 370/18 2 2018-11-29 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
I Ca 364/18 1 2018-11-30 08:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
I Ca 267/18 1 2018-11-30 08:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
II Kzw 139/18 4 2018-11-30 08:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
II Kzw 153/18 4 2018-11-30 08:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I C 513/18 3 2018-11-30 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Tomasz Makaruk
Ławnik: Roman Tyszka, Dorota Wiśniewska
II K 42/18 3 2018-11-30 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I C 649/18 2 2018-11-30 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
III U 423/18 5 2018-11-30 09:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 376/18 1 2018-11-30 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Bogumiła Lenczewska, Mirosława Danuta Szulczyńska
III U 424/18 5 2018-11-30 09:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 229/18 3 2018-11-30 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Tomasz Makaruk
Ławnik: Roman Tyszka, Dorota Wiśniewska
I C 460/18 3 2018-11-30 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Tomasz Makaruk
Ławnik: Roman Tyszka, Dorota Wiśniewska
I C 665/18 2 2018-11-30 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
I C 591/18 2 2018-11-30 10:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
I C 621/18 1 2018-11-30 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Ławnik: Bogumiła Lenczewska, Mirosława Danuta Szulczyńska
III U 425/18 5 2018-11-30 11:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
III U 243/18 5 2018-11-30 11:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
III U 354/18 5 2018-11-30 12:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 547/18 1 2018-11-30 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Ławnik: Mirosława Danuta Szulczyńska, Bogumiła Lenczewska
III U 394/18 5 2018-11-30 12:20:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
III U 385/18 5 2018-11-30 13:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 429/18 2 2018-11-30 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
I C 487/18 1 2018-11-30 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
I C 603/18 1 2018-12-03 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Ławnik: Dorota Górska, Grażyna Hanka Zabora
I C 836/17 2 2018-12-03 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 548/18 5 2018-12-03 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 759/18 5 2018-12-03 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I C 743/18 5 2018-12-03 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
I C 687/18 1 2018-12-03 10:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Grażyna Hanka Zabora, Dorota Górska
I C 658/18 5 2018-12-03 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
III U 323/18 4 2018-12-03 10:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Pardo
I C 384/18 2 2018-12-03 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 740/18 1 2018-12-03 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Grażyna Hanka Zabora, Dorota Górska
I C 427/18 1 2018-12-03 11:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Dorota Górska, Grażyna Hanka Zabora
I C 428/18 1 2018-12-03 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Andrzej Kordowski
Ławnik: Grażyna Hanka Zabora, Dorota Górska
I C 332/18 2 2018-12-03 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
Ławnik: Teresa Adamczyk, Elżbieta Kapusta
I C 651/18 2 2018-12-03 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Anna Kacprzyk
Ławnik: Teresa Adamczyk, Elżbieta Kapusta
I C 525/18 5 2018-12-03 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 619/18 5 2018-12-03 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Włodzimierz Wójcicki
II K 40/18 3 2018-12-04 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I C 712/18 2 2018-12-04 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
Ławnik: Dariusz Romanowski, Elżbieta Rojek
I C 601/18 BRAK SALI 2018-12-04 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 631/18 2 2018-12-04 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Ławnik: Dariusz Romanowski, Elżbieta Rojek
I C 614/18 2 2018-12-04 10:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Ławnik: Dariusz Romanowski, Elżbieta Rojek
I C 715/18 2 2018-12-04 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Eugeniusz Dąbrowski
Ławnik: Dariusz Romanowski, Elżbieta Rojek
I C 586/17 2 2018-12-04 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 259/18 1 2018-12-04 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Wiesława Kozikowska
Ławnik: Anna Jadwiga Poliszkiewicz, Ewa Joanna Dardzińska
I C 327/18 1 2018-12-04 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Ławnik: Anna Jadwiga Poliszkiewicz
II Ko 370/18 4 2018-12-05 08:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Ka 268/18 4 2018-12-05 08:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
II Ka 195/18 4 2018-12-05 08:55:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Jolanta Małachowska
III U 272/18 5 2018-12-05 09:00:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Ka 263/18 4 2018-12-05 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I C 689/18 2 2018-12-05 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
I Co 78/18 1 2018-12-05 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Marzena Rogalska, Bogumiła Lenczewska
II Ka 270/18 4 2018-12-05 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
I C 566/18 1 2018-12-05 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III U 332/18 5 2018-12-05 09:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
II Ka 246/18 4 2018-12-05 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
I C 364/17 2 2018-12-05 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II Ka 235/18 4 2018-12-05 10:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
III U 396/18 5 2018-12-05 10:30:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 696/18 1 2018-12-05 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Marzena Rogalska, Bogumiła Lenczewska
II Ka 151/18 4 2018-12-05 10:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
II Ka 151/18 4 2018-12-05 10:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Mieczkowska
III U 364/18 5 2018-12-05 10:50:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 713/18 2 2018-12-05 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Adamiak
II Ka 165/18 4 2018-12-05 11:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Grzegorz Skrodzki
III U 334/18 5 2018-12-05 11:10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 705/18 1 2018-12-05 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Marzena Rogalska, Bogumiła Lenczewska
II Ka 275/18 4 2018-12-05 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Tańcula
III U 450/17 5 2018-12-05 11:50:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
III U 369/18 5 2018-12-05 12:10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia: Janusz Wyszyński
I C 760/17 1 2018-12-05 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Joanna Rawa
Ławnik: Marzena Rogalska, Bogumiła Lenczewska
I C 540/18 1 2018-12-05 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
Sąd Okręgowy w Łomży
ul. Dworna 16, 18-400 Łomża
tel: 86 216 62 81 do 84
fax: 86 216 67 53
e-mail: sokregowy@lomza.so.gov.pl
NIP: 718-10-22-114