Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem
Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).

Wokanda Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem

Wpisz sygnaturę lub jej część

Bieżące sprawy

Powrót do wokandy

Sygnatura Sala Data Godz Wydział
II K 188/19 B 2020-01-27 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 236/19 B 2020-01-27 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Ns 229/19 C 2020-01-28 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 106/18 D 2020-01-28 09:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 230/19 B 2020-01-28 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III RC 46/19 D 2020-01-28 10:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 135/19 C 2020-01-28 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 340/19 C 2020-01-28 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III RNs 28/19 D 2020-01-28 11:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 309/19 C 2020-01-28 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 228/19 B 2020-01-28 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I Ns 22/19 C 2020-01-28 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 319/19 C 2020-01-28 11:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Cps 31/19 D 2020-01-28 12:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 288/18 B 2020-01-28 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I Ns 290/19 C 2020-01-28 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 188/19 D 2020-01-28 13:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 125/19 C 2020-01-28 13:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 186/19 D 2020-01-28 13:20:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III Nsm 192/19 D 2020-01-28 13:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 323/17 B 2020-01-29 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
II K 218/19 B 2020-01-29 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II W 396/19 B 2020-01-29 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II W 124/19 B 2020-01-29 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 350/19 B 2020-01-29 14:15:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Ns 507/17 C 2020-01-29 15:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 260/17 C 2020-01-30 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III Nsm 174/19 D 2020-01-30 09:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Co 24/19 C 2020-01-30 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 458/18 C 2020-01-30 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 243/18 B 2020-01-30 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
III RNs 101/19 D 2020-01-30 11:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 7/19 C 2020-01-30 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RNs 98/19 D 2020-01-30 11:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 9/19 C 2020-01-30 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III Cps 33/19 D 2020-01-30 12:40:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 91/19 B 2020-02-03 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Ns 3/20 C 2020-02-03 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
II K 418/18 B 2020-02-03 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 273/19 B 2020-02-03 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 395/18 B 2020-02-03 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
II K 77/18 B 2020-02-03 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 384/19 B 2020-02-04 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I Ns 228/19 C 2020-02-04 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 118/18 C 2020-02-04 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III Nsm 169/19 D 2020-02-04 09:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 357/17 C 2020-02-04 09:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 361/19 B 2020-02-04 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III RC 78/19 D 2020-02-04 10:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 574/17 C 2020-02-04 10:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 154/19 C 2020-02-04 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
II W 586/19 B 2020-02-04 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I C 358/18 C 2020-02-04 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III Nsm 71/18 D 2020-02-04 11:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 453/18 C 2020-02-04 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II W 492/19 B 2020-02-04 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I Ns 236/19 C 2020-02-04 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
II W 658/19 B 2020-02-04 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I Ns 297/19 C 2020-02-04 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 230/18 C 2020-02-04 13:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RNs 78/19 D 2020-02-04 13:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 320/19 B 2020-02-04 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I Ns 83/19 C 2020-02-05 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 270/18 C 2020-02-05 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 306/19 C 2020-02-05 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
II K 400/18 B 2020-02-05 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I C 316/18 C 2020-02-05 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 32/19 C 2020-02-05 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
II K 303/19 B 2020-02-05 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Ns 269/19 C 2020-02-05 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 145/19 C 2020-02-05 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 152/19 C 2020-02-05 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 408/19 C 2020-02-05 12:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Co 3/20 C 2020-02-05 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
II W 422/19 B 2020-02-05 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I Ns 266/19 C 2020-02-05 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 223/19 C 2020-02-05 13:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
II K 286/19 B 2020-02-06 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I C 170/18 C 2020-02-06 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III Nsm 191/19 D 2020-02-06 09:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III Nsm 190/19 D 2020-02-06 09:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 41/18 C 2020-02-06 10:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RNs 106/19 D 2020-02-06 10:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 199/19 B 2020-02-06 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III RNs 104/19 D 2020-02-06 11:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 60/18 C 2020-02-06 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 21/19 C 2020-02-06 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 124/18 C 2020-02-06 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RC 91/19 D 2020-02-06 12:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RC 89/19 D 2020-02-06 12:40:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 323/19 C 2020-02-06 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 348/18 B 2020-02-06 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I C 57/19 C 2020-02-06 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 91/19 C 2020-02-06 13:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 58/19 C 2020-02-06 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RNs 63/19 D 2020-02-06 14:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 353/18 C 2020-02-06 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 28/19 C 2020-02-06 14:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem
ul. Ludowa 44,
18-200 Wysokie Mazowieckie
tel: 86 477 02 30, 86 275 31 33
fax: 86 477 02 30 wew. 48
e-mail: sr@wysmaz.sr.gov.pl
NIP: 722-16-28-232