Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem
Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).

Wokanda Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem

Wpisz sygnaturę lub jej część

Bieżące sprawy

Powrót do wokandy

Sygnatura Sala Data Godz Wydział
II K 186/22 B 2023-01-30 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
II K 370/22 B 2023-01-30 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Ns 376/21 C 2023-01-31 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III Nsm 97/22 D 2023-01-31 09:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
II W 442/22 B 2023-01-31 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III Nsm 12/22 D 2023-01-31 09:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 195/22 B 2023-01-31 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I C 135/21 C 2023-01-31 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 248/22 C 2023-01-31 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III RNs 42/22 D 2023-01-31 10:40:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 315/22 B 2023-01-31 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I Ns 326/22 C 2023-01-31 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III RC 68/22 D 2023-01-31 11:40:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 354/22 C 2023-01-31 11:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 334/22 C 2023-01-31 12:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 17/22 C 2023-01-31 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RC 80/22 D 2023-01-31 12:40:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 302/20 C 2023-01-31 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RCo 9/22 D 2023-01-31 14:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 228/22 D 2023-02-01 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Izabela Topolska
II K 19/22 B 2023-02-01 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I Ns 307/22 D 2023-02-01 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Izabela Topolska
II K 265/22 B 2023-02-01 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Ns 166/22 D 2023-02-01 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 276/22 D 2023-02-01 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Izabela Topolska
II K 121/22 B 2023-02-01 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I Ns 312/22 D 2023-02-01 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Izabela Topolska
III Nsm 172/22 D 2023-02-02 09:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RC 84/22 D 2023-02-02 09:00:00 III Wydział Rodzinny
Komunikat odwołano termin
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III Nsm 145/22 D 2023-02-02 10:20:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III Nsm 92/22 D 2023-02-02 11:20:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
III RNs 141/22 D 2023-02-02 12:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 352/22 B 2023-02-02 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III RNs 131/22 D 2023-02-02 12:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 266/22 B 2023-02-02 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
III RNs 79/22 D 2023-02-02 13:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
III Nkd 22/22 D 2023-02-02 13:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
I Ns 143/22 C 2023-02-03 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 237/22 C 2023-02-06 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Izabela Topolska
I C 234/22 C 2023-02-06 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Izabela Topolska
I Ns 352/22 C 2023-02-06 11:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Izabela Topolska
I Ns 263/22 C 2023-02-06 12:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Izabela Topolska
I Ns 191/21 C 2023-02-06 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 155/22 C 2023-02-06 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 200/22 C 2023-02-07 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 125/22 D 2023-02-07 09:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
III Nsm 121/22 D 2023-02-07 09:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III Nsm 195/22 D 2023-02-07 10:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 34/22 B 2023-02-07 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Ns 429/19 C 2023-02-07 10:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RC 84/22 D 2023-02-07 10:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 314/22 C 2023-02-07 10:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I C 108/21 C 2023-02-07 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III Nsm 196/22 D 2023-02-07 12:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II W 419/22 B 2023-02-07 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I Ns 303/22 C 2023-02-07 12:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III RNs 34/22 D 2023-02-07 12:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
I Ns 140/22 C 2023-02-07 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III RNs 56/22 D 2023-02-07 13:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 283/20 C 2023-02-07 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 391/22 B 2023-02-07 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
III Nsm 169/22 D 2023-02-07 13:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 233/19 C 2023-02-07 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 321/22 B 2023-02-07 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 324/22 B 2023-02-07 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 392/22 B 2023-02-07 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II Kop 12/22 B 2023-02-07 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 345/22 B 2023-02-07 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 355/22 B 2023-02-07 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 356/22 B 2023-02-07 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Ns 65/21 C 2023-02-07 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 167/21 C 2023-02-08 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 264/22 D 2023-02-08 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Izabela Topolska
I C 84/22 C 2023-02-08 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 266/22 D 2023-02-08 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Izabela Topolska
I Ns 292/22 C 2023-02-08 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 208/22 D 2023-02-08 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 165/22 C 2023-02-08 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 278/22 D 2023-02-08 13:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Izabela Topolska
Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem
ul. Ludowa 44,
18-200 Wysokie Mazowieckie
tel: 86 477 02 30 do 34
e-mail: sr@wysmaz.sr.gov.pl
NIP: 722-16-28-232

Deklaracja dostępności