Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem
Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).

Wokanda Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem

Wpisz sygnaturę lub jej część

Bieżące sprawy

Powrót do wokandy

Sygnatura Sala Data Godz Wydział
II K 183/19 B 2019-10-22 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III Nsm 109/19 D 2019-10-22 09:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III Nsm 110/19 D 2019-10-22 10:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II W 730/18 B 2019-10-22 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III RNs 91/19 D 2019-10-22 11:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III Nsm 85/19 D 2019-10-22 11:20:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RC 57/19 D 2019-10-22 12:20:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 232/19 B 2019-10-22 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III Nsm 129/18 D 2019-10-22 13:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II Ko 681/19 B 2019-10-22 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II Ko 741/19 B 2019-10-22 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II K 222/19 B 2019-10-22 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II Ko 724/19 B 2019-10-22 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II Ko 726/19 B 2019-10-22 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II K 241/19 B 2019-10-22 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II Ko 676/19 B 2019-10-22 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II K 163/19 B 2019-10-22 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II Ko 738/19 B 2019-10-22 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III Nsm 120/19 D 2019-10-22 14:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 173/19 B 2019-10-22 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
III RC 34/19 D 2019-10-22 14:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 341/18 C 2019-10-23 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
III RNs 92/19 D 2019-10-23 09:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 1/19 B 2019-10-23 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Ns 440/18 C 2019-10-23 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 353/18 C 2019-10-23 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 243/18 B 2019-10-23 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I C 385/18 C 2019-10-23 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II W 417/18 B 2019-10-23 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
II K 237/19 B 2019-10-23 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II Ko 680/19 B 2019-10-23 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II W 337/19 B 2019-10-23 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II Ko 600/19 B 2019-10-23 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 240/19 B 2019-10-23 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 239/19 B 2019-10-23 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 235/19 B 2019-10-23 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 234/19 B 2019-10-23 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Ns 452/18 C 2019-10-23 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II W 171/19 B 2019-10-24 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I Co 324/19 C 2019-10-24 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III RNs 21/19 D 2019-10-24 09:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
I C 159/18 C 2019-10-24 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III RNs 68/19 D 2019-10-24 10:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III Nsm 122/19 D 2019-10-24 10:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 76/18 C 2019-10-24 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RNs 70/19 D 2019-10-24 10:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 229/19 B 2019-10-24 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III RNs 71/19 D 2019-10-24 11:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 187/18 C 2019-10-24 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RNs 67/19 D 2019-10-24 11:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 321/19 C 2019-10-24 11:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 119/19 D 2019-10-24 11:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RNs 57/19 D 2019-10-24 12:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 151/19 C 2019-10-24 12:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 309/19 C 2019-10-24 12:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I C 221/19 C 2019-10-24 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 131/19 D 2019-10-24 12:40:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 230/19 B 2019-10-24 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III Nsm 134/19 D 2019-10-24 13:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 475/18 C 2019-10-24 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 231/19 B 2019-10-24 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I C 117/19 C 2019-10-25 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 400/18 C 2019-10-25 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Cps 2/19 C 2019-10-25 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Cps 3/19 C 2019-10-25 10:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 33/19 C 2019-10-25 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 29/19 C 2019-10-25 11:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 81/19 C 2019-10-25 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II W 124/19 B 2019-10-28 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
II K 77/18 B 2019-10-28 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II W 410/19 B 2019-10-28 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
II K 243/19 B 2019-10-28 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 245/19 B 2019-10-28 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 247/19 B 2019-10-28 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 249/19 B 2019-10-28 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 246/19 B 2019-10-28 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 242/19 B 2019-10-28 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 248/19 B 2019-10-28 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 45/19 B 2019-10-28 14:15:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
II K 244/19 B 2019-10-29 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III RC 58/19 D 2019-10-29 09:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RNs 29/19 D 2019-10-29 10:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
III Nsm 97/19 D 2019-10-29 10:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RC 53/19 D 2019-10-29 10:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III Nsm 123/19 D 2019-10-29 11:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 252/19 B 2019-10-29 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II K 348/18 B 2019-10-29 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
III RC 6/19 D 2019-10-29 12:40:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RNs 101/18 D 2019-10-29 13:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III Nkd 27/19 D 2019-10-29 14:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 224/19 B 2019-10-29 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I C 168/19 C 2019-10-30 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 347/18 C 2019-10-30 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 350/18 C 2019-10-30 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 86/19 B 2019-10-30 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I C 37/19 C 2019-10-30 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 77/19 C 2019-10-30 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 131/19 B 2019-10-30 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
II K 5/17 B 2019-10-30 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I C 381/18 C 2019-10-30 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 485/18 C 2019-10-30 13:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 499/18 C 2019-10-30 14:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 191/18 C 2019-10-31 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RC 56/19 D 2019-10-31 09:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RNs 77/19 D 2019-10-31 09:40:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 358/18 C 2019-10-31 09:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 50/19 D 2019-10-31 10:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
I Ns 201/19 C 2019-10-31 10:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 206/19 C 2019-10-31 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 132/19 D 2019-10-31 10:40:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 211/19 C 2019-10-31 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 133/19 D 2019-10-31 11:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RC 60/19 D 2019-10-31 11:20:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 215/19 C 2019-10-31 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 217/19 C 2019-10-31 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 2/19 C 2019-10-31 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III Nsm 97/18 D 2019-10-31 12:20:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 95/19 C 2019-10-31 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 136/19 D 2019-10-31 13:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 453/18 C 2019-10-31 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RNs 110/18 D 2019-10-31 14:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 6/19 C 2019-10-31 15:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 19/19 C 2019-10-31 15:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I C 181/18 C 2019-10-31 15:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem
ul. Ludowa 44,
18-200 Wysokie Mazowieckie
tel: 86 477 02 30, 86 275 31 33
fax: 86 477 02 30 wew. 48
e-mail: sr@wysmaz.sr.gov.pl
NIP: 722-16-28-232