Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem
Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).

Wokanda Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem

Wpisz sygnaturę lub jej część

Bieżące sprawy

Powrót do wokandy

Sygnatura Sala Data Godz Wydział
II K 183/19 B 2019-12-10 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III RC 76/19 D 2019-12-10 09:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II W 460/19 B 2019-12-10 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
III Nsm 42/19 D 2019-12-10 11:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RNs 26/19 D 2019-12-10 11:40:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RNs 42/19 D 2019-12-10 12:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RNs 49/19 D 2019-12-10 12:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 232/19 B 2019-12-10 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III Nsm 81/19 D 2019-12-10 13:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RC 79/19 D 2019-12-10 13:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III Nsm 52/19 D 2019-12-10 13:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III Nsm 7/19 D 2019-12-10 14:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 351/18 C 2019-12-11 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 190/19 D 2019-12-11 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych, Krzysztof Kozłowski
I Ns 102/19 C 2019-12-11 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 101/19 C 2019-12-11 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 73/19 C 2019-12-11 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 168/19 C 2019-12-11 09:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 356/19 D 2019-12-11 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych, Krzysztof Kozłowski
II K 255/19 B 2019-12-11 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Ns 149/19 C 2019-12-11 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 20/19 D 2019-12-11 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych, Krzysztof Kozłowski
I C 27/19 D 2019-12-11 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych, Krzysztof Kozłowski
I Ns 159/19 C 2019-12-11 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 22/19 D 2019-12-11 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych, Krzysztof Kozłowski
I Ns 481/18 C 2019-12-11 11:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 156/19 C 2019-12-11 11:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 25/19 D 2019-12-11 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych, Krzysztof Kozłowski
II K 269/19 B 2019-12-11 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Ns 162/19 C 2019-12-11 12:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 26/19 D 2019-12-11 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych, Krzysztof Kozłowski
I C 90/19 C 2019-12-11 13:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 23/19 D 2019-12-11 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych, Krzysztof Kozłowski
II K 86/19 B 2019-12-11 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I C 62/19 C 2019-12-11 13:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 317/18 C 2019-12-11 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 41/19 B 2019-12-12 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I Ns 268/18 C 2019-12-12 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 170/18 C 2019-12-12 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III RNs 88/19 D 2019-12-12 09:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RC 71/19 D 2019-12-12 09:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 67/19 C 2019-12-12 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 41/18 C 2019-12-12 10:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 113/19 D 2019-12-12 10:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 60/18 C 2019-12-12 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 153/19 C 2019-12-12 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 21/19 C 2019-12-12 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 124/18 C 2019-12-12 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Cps 17/19 C 2019-12-12 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 189/19 C 2019-12-12 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 179/19 D 2019-12-12 12:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 302/19 B 2019-12-12 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I Cps 15/19 C 2019-12-12 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 323/19 C 2019-12-12 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III RC 54/19 D 2019-12-12 12:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 110/19 C 2019-12-12 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 339/19 C 2019-12-12 13:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
III Nkd 74/18 D 2019-12-12 13:20:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 57/19 C 2019-12-12 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I C 91/19 C 2019-12-12 13:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 152/19 D 2019-12-12 13:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 301/19 B 2019-12-12 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I C 58/19 C 2019-12-12 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 353/18 C 2019-12-12 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 28/19 C 2019-12-12 14:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 165/19 C 2019-12-13 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 326/19 C 2019-12-13 09:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 261/19 C 2019-12-13 09:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 82/19 C 2019-12-13 09:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 177/19 C 2019-12-13 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Co 104/19 C 2019-12-13 10:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 188/19 C 2019-12-13 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 178/19 C 2019-12-13 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 328/18 C 2019-12-13 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 415/18 B 2019-12-16 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
II W 339/19 B 2019-12-16 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 34/19 B 2019-12-16 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II W 422/19 B 2019-12-16 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
II K 207/19 B 2019-12-16 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Ns 85/18 C 2019-12-17 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 230/19 B 2019-12-17 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III Op 104/15 D 2019-12-17 09:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
I C 83/19 C 2019-12-17 09:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 106/18 D 2019-12-17 09:40:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 29/19 C 2019-12-17 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
II K 231/19 B 2019-12-17 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III RC 65/19 D 2019-12-17 10:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 30/19 C 2019-12-17 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I C 8/19 C 2019-12-17 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III RC 37/19 D 2019-12-17 11:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
I C 76/19 C 2019-12-17 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 165/19 D 2019-12-17 12:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 77/19 C 2019-12-17 12:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
II W 464/19 B 2019-12-17 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I C 74/19 C 2019-12-17 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 476/18 C 2019-12-17 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III Nsm 167/19 D 2019-12-17 13:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II W 493/19 B 2019-12-17 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III Nkd 45/18 D 2019-12-17 13:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
II K 252/19 B 2019-12-17 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II K 308/19 B 2019-12-17 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II Ko 901/19 B 2019-12-17 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II Ko 925/19 B 2019-12-17 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I C 56/19 C 2019-12-18 08:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 383/18 C 2019-12-18 08:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 312/18 C 2019-12-18 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III Nkd 28/19 D 2019-12-18 09:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 343/18 C 2019-12-18 09:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II W 499/19 B 2019-12-18 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I Ns 487/18 C 2019-12-18 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 171/18 C 2019-12-18 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 370/18 D 2019-12-18 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III Nkd 11/19 D 2019-12-18 11:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 119/19 C 2019-12-18 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 14/19 D 2019-12-18 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I Ns 167/19 C 2019-12-18 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 77/18 B 2019-12-18 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Co 310/19 C 2019-12-18 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 287/19 C 2019-12-18 12:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 381/19 C 2019-12-18 12:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 282/18 C 2019-12-18 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III Nkd 27/19 D 2019-12-18 13:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II W 405/19 B 2019-12-18 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 306/19 B 2019-12-18 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 348/19 B 2019-12-18 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II Ko 967/19 B 2019-12-18 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II W 417/18 B 2019-12-18 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
II Ko 928/19 B 2019-12-18 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II Ko 969/19 B 2019-12-18 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II Ko 528/19 B 2019-12-18 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 295/19 B 2019-12-18 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 351/19 B 2019-12-18 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II Ko 810/19 B 2019-12-18 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II Ko 941/19 B 2019-12-18 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
II K 260/19 B 2019-12-18 13:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Co 154/19 C 2019-12-18 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 55/19 C 2019-12-18 14:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 295/18 C 2019-12-18 14:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 19/19 C 2019-12-19 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 230/18 C 2019-12-19 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 305/19 B 2019-12-19 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III Nsm 154/19 D 2019-12-19 09:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II W 504/19 B 2019-12-19 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I Ns 350/18 C 2019-12-19 10:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III Nsm 48/19 D 2019-12-19 10:20:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
II K 348/18 B 2019-12-19 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I Ns 45/19 C 2019-12-19 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 175/19 D 2019-12-19 11:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 225/19 B 2019-12-19 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
III Nsm 173/19 D 2019-12-19 11:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 46/19 C 2019-12-19 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I C 59/19 C 2019-12-19 11:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 171/19 D 2019-12-19 11:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RNs 90/19 D 2019-12-19 12:20:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 95/19 C 2019-12-19 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III RNs 41/19 D 2019-12-19 12:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RNs 21/19 D 2019-12-19 13:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
II K 244/19 B 2019-12-19 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski
I C 69/19 C 2019-12-19 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I C 99/19 C 2019-12-19 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nkd 68/18 D 2019-12-19 13:40:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 70/19 C 2019-12-19 13:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
II K 349/19 B 2019-12-19 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I C 85/19 C 2019-12-19 14:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
II K 311/19 B 2019-12-19 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II K 323/19 B 2019-12-19 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II K 325/19 B 2019-12-19 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II K 335/19 B 2019-12-19 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II Ko 926/19 B 2019-12-19 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II W 590/19 B 2019-12-19 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II Ko 676/19 B 2019-12-19 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I C 285/16 C 2019-12-19 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
II Ko 884/19 B 2019-12-19 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II K 319/19 B 2019-12-19 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II K 341/19 B 2019-12-19 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II K 337/19 B 2019-12-19 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II K 331/19 B 2019-12-19 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I Ns 236/19 C 2019-12-19 15:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 313/18 B 2019-12-20 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem
ul. Ludowa 44,
18-200 Wysokie Mazowieckie
tel: 86 477 02 30, 86 275 31 33
fax: 86 477 02 30 wew. 48
e-mail: sr@wysmaz.sr.gov.pl
NIP: 722-16-28-232