Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem
Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).

Wokanda Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem

Wpisz sygnaturę lub jej część

Bieżące sprawy

Powrót do wokandy

Sygnatura Sala Data Godz Wydział
I Ns 114/17 C 2017-10-23 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 115/17 B 2017-10-23 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I C 308/16 C 2017-10-23 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 266/17 C 2017-10-23 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 269/17 C 2017-10-23 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
II K 117/17 B 2017-10-23 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Ns 216/17 C 2017-10-23 13:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 218/17 C 2017-10-23 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 258/17 C 2017-10-23 13:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II K 123/17 B 2017-10-23 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
III RNs 92/16 D 2017-10-24 09:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II W 445/17 B 2017-10-24 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I C 65/17 C 2017-10-24 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I C 227/16 C 2017-10-24 09:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III RC 62/17 D 2017-10-24 10:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 265/17 C 2017-10-24 10:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
II W 456/17 B 2017-10-24 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I Ns 253/17 C 2017-10-24 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I C 313/17 C 2017-10-24 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I C 237/16 C 2017-10-24 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III RC 69/17 D 2017-10-24 11:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 283/17 C 2017-10-24 11:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 102/17 D 2017-10-24 12:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 297/17 C 2017-10-24 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I Ns 443/17 C 2017-10-24 13:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I C 285/16 C 2017-10-24 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
I C 245/17 C 2017-10-24 13:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III RNs 80/17 D 2017-10-24 14:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RC 28/17 D 2017-10-24 14:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 320/17 C 2017-10-25 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Kulikowska
II K 201/17 B 2017-10-25 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I C 310/17 C 2017-10-25 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 460/16 C 2017-10-25 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 280/17 C 2017-10-25 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Kulikowska
I Ns 192/17 C 2017-10-25 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
II W 236/17 B 2017-10-25 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Urszula Burel
I Ns 150/17 C 2017-10-25 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 322/17 C 2017-10-25 14:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Kulikowska
I C 290/17 C 2017-10-25 14:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Kulikowska
I C 243/17 C 2017-10-26 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RC 13/17 D 2017-10-26 09:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
I Ns 109/17 C 2017-10-26 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III Nsm 80/17 D 2017-10-26 09:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 93/17 C 2017-10-26 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 397/17 C 2017-10-26 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III RC 80/17 D 2017-10-26 11:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 353/17 C 2017-10-26 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
II W 298/17 B 2017-10-26 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I C 379/17 C 2017-10-26 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
II K 86/17 B 2017-10-26 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I C 387/17 C 2017-10-26 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
III Nsm 93/17 D 2017-10-26 12:10:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III RC 67/17 D 2017-10-26 12:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 229/17 C 2017-10-26 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 291/17 C 2017-10-26 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RC 65/17 D 2017-10-26 13:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
II K 106/17 B 2017-10-26 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II K 136/17 B 2017-10-26 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II Ko 654/17 B 2017-10-26 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
II K 214/17 B 2017-10-26 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
I C 377/17 C 2017-10-27 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Kulikowska
I C 301/16 C 2017-10-27 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Kulikowska
I C 300/17 C 2017-10-27 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Kulikowska
I Ns 310/17 C 2017-10-27 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Kulikowska
I C 282/17 C 2017-10-27 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Kulikowska
I C 312/17 C 2017-10-27 13:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Kulikowska
I C 75/17 C 2017-10-27 13:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Kulikowska
I C 422/16 C 2017-10-27 14:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Małgorzata Kulikowska
I Co 134/17 C 2017-10-30 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RC 45/17 D 2017-10-30 09:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 107/16 C 2017-10-30 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 374/16 C 2017-10-30 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
III RC 52/17 D 2017-10-30 10:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 448/16 C 2017-10-30 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 38/17 C 2017-10-30 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 111/15 C 2017-10-30 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I Ns 254/16 C 2017-10-30 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 264/17 C 2017-10-30 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 268/17 C 2017-10-30 13:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 288/17 C 2017-10-30 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 294/17 C 2017-10-30 13:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I C 304/17 C 2017-10-30 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
I Ns 298/17 C 2017-10-30 14:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
I C 328/17 C 2017-10-30 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Edyta Pacewicz
III RC 47/17 D 2017-10-31 08:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Co 237/16 C 2017-10-31 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia: Krzysztof Kozłowski
II W 446/17 B 2017-10-31 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia: Piotr Wypych
III Nsm 63/17 D 2017-10-31 09:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I C 240/17 C 2017-10-31 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RNs 36/17 D 2017-10-31 10:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
I Ns 110/17 C 2017-10-31 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III RNs 39/17 D 2017-10-31 11:00:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
III Nsm 58/17 D 2017-10-31 11:50:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
III Nsm 50/17 D 2017-10-31 12:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski
III RC 72/17 D 2017-10-31 13:30:00 III Wydział Rodzinny
Skład sędziowski Sędzia: Julita Aronowicz
Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem
ul. Ludowa 44,
18-200 Wysokie Mazowieckie
tel: 86 477 02 30, 86 275 31 33
fax: 86 477 02 30 wew. 48
e-mail: sr@wysmaz.sr.gov.pl
NIP: 722-16-28-232