Sąd Rejonowy w Grajewie
Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).

Wokanda Sądu Rejonowego w Grajewie

Wpisz sygnaturę lub jej część

Bieżące sprawy

Powrót do wokandy

Sygnatura Sala Data Godz Wydział
II Ko 333/21 2 2021-06-16 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I Co 617/18 1 2021-06-16 08:45:00 I Wydział Cywilny
Komunikat licytacja
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 45/20 2 2021-06-16 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 346/20 2 2021-06-16 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 378/20 2 2021-06-16 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 385/20 2 2021-06-16 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 301/21 2 2021-06-16 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 56/21 2 2021-06-17 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 455/19 2 2021-06-17 11:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 363/20 2 2021-06-17 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I Ns 117/20 1 2021-06-21 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
III Nsm 54/21 3 2021-06-21 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 175/20 1 2021-06-21 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
III RC 143/19 3 2021-06-21 10:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 13/19 3 2021-06-21 10:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 69/21 1 2021-06-21 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
III Nsm 34/21 3 2021-06-21 11:25:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 62/21 3 2021-06-21 11:45:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 40/21 1 2021-06-21 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
II W 562/20 2 2021-06-21 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
III Nsm 9/21 3 2021-06-21 12:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RC 12/21 3 2021-06-21 13:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nkd 22/18 3 2021-06-21 13:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 47/21 3 2021-06-21 14:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 75/21 3 2021-06-21 14:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Sędzia Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 159/20 1 2021-06-21 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
II Ko 348/21 2 2021-06-22 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Co 11/19 1 2021-06-22 08:45:00 I Wydział Cywilny
Komunikat licytacja
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 17/21 1 2021-06-22 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II W 631/20 2 2021-06-22 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 25/21 1 2021-06-22 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 143/20 2 2021-06-22 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
III RNs 84/21 3 2021-06-22 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 121/21 1 2021-06-22 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 381/20 2 2021-06-22 11:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 70/21 1 2021-06-22 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 358/20 2 2021-06-22 12:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 70/18 1 2021-06-22 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 76/21 1 2021-06-22 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 308/20 2 2021-06-22 13:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 347/21 2 2021-06-22 14:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 150/21 2 2021-06-22 14:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 276/21 2 2021-06-22 15:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 3/15 2 2021-06-23 09:00:00 II Wydział Karny
Komunikat publikacja orzeczenia
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 462/21 2 2021-06-23 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 809/20 2 2021-06-24 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 38/20 2 2021-06-24 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 732/15 1 2021-06-24 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
I Co 92/21 1 2021-06-24 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 360/20 2 2021-06-24 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 220/20 1 2021-06-24 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
I Ns 142/21 1 2021-06-24 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 3/21 1 2021-06-24 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
I Ns 73/20 1 2021-06-24 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 137/21 1 2021-06-24 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 131/21 1 2021-06-24 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
II K 44/20 2 2021-06-24 12:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 132/21 1 2021-06-24 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
I C 70/21 1 2021-06-24 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
I C 385/19 1 2021-06-24 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
II Ko 637/20 2 2021-06-24 14:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 373/21 2 2021-06-28 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 265/21 2 2021-06-28 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 356/20 2 2021-06-28 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 47/21 1 2021-06-28 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
II K 389/20 2 2021-06-28 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 114/20 1 2021-06-28 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
II W 60/20 2 2021-06-28 10:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myślinski
Sędzia referent:
I Ns 93/21 1 2021-06-28 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
II W 436/20 2 2021-06-28 11:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 309/20 2 2021-06-28 11:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 33/21 2 2021-06-28 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 226/19 1 2021-06-28 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
I Ns 89/21 1 2021-06-28 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz - Pasińska
Sędzia referent:
II W 35/21 2 2021-06-28 13:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 267/20 2 2021-06-28 13:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 332/20 2 2021-06-28 14:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 386/21 2 2021-06-28 14:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 363/20 2 2021-06-30 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 110/20 2 2021-06-30 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 92/20 2 2021-06-30 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 437/19 2 2021-06-30 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 21/20 2 2021-06-30 11:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 417/19 2 2021-06-30 13:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 306/20 2 2021-06-30 14:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 249/21 2 2021-06-30 15:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 284/21 2 2021-07-08 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 638/20 2 2021-07-08 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 41/21 2 2021-07-08 09:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 305/20 2 2021-07-08 10:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 345/20 2 2021-07-08 10:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 76/20 2 2021-07-08 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 406/21 2 2021-07-08 13:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 168/21 2 2021-07-08 13:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 496/21 2 2021-07-08 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 967/20 2 2021-07-14 08:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 193/20 2 2021-07-14 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 256/20 2 2021-07-14 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 250/20 2 2021-07-14 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
III RNs 78/21 3 2021-09-11 10:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
Sąd Rejonowy w Grajewie
ul. Kolejowa 1, 19-200 Grajewo
tel: 86 272 25 25, 86 272 23 61,
fax: 86 272 25 25, 86 272 23 61
e-mail: administracja@grajewo.sr.gov.pl
NIP: 719-156-70-74

Deklaracja dostępności