Sąd Rejonowy w Grajewie
Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).

Wokanda Sądu Rejonowego w Grajewie

Wpisz sygnaturę lub jej część

Bieżące sprawy

Powrót do wokandy

Sygnatura Sala Data Godz Wydział
II K 510/19 2 2019-10-22 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 745/19 2 2019-10-22 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 614/19 2 2019-10-22 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 25/19 1 2019-10-22 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 52/19 2 2019-10-22 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 53/19 1 2019-10-22 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 388/18 2 2019-10-22 09:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 32/19 1 2019-10-22 10:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 34/19 1 2019-10-22 10:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Cps 6/19 1 2019-10-22 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II W 232/19 2 2019-10-22 11:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 43/19 1 2019-10-22 12:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II Ko 543/19 2 2019-10-22 12:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 542/19 2 2019-10-22 12:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 276/19 2 2019-10-22 12:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 83/19 1 2019-10-22 13:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II Ko 671/19 2 2019-10-22 13:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 293/18 1 2019-10-22 13:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 67/19 1 2019-10-22 15:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 417/16 1 2019-10-22 15:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 17/19 1 2019-10-23 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 54/19 3 2019-10-23 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II Ko 568/19 2 2019-10-23 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
III Nsm 178/18 3 2019-10-23 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
II Ko 571/19 2 2019-10-23 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 572/19 2 2019-10-23 09:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I Ns 7/19 1 2019-10-23 09:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II Ko 569/19 2 2019-10-23 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
III RNs 200/19 3 2019-10-23 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 179/19 3 2019-10-23 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 121/19 3 2019-10-23 10:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
II Ko 570/19 2 2019-10-23 10:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I C 342/18 1 2019-10-23 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II Ko 558/19 2 2019-10-23 10:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I Ns 66/19 3 2019-10-23 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II K 64/19 2 2019-10-23 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
III RC 89/19 3 2019-10-23 11:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 364/18 1 2019-10-23 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
III RC 86/19 3 2019-10-23 11:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 69/19 3 2019-10-23 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Ns 58/19 3 2019-10-23 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota śledziewska
Sędzia referent:
I C 368/18 1 2019-10-23 11:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 343/18 1 2019-10-23 12:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
III RC 65/19 3 2019-10-23 12:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
II K 50/19 2 2019-10-23 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
III RNs 107/19 3 2019-10-23 12:45:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 301/18 1 2019-10-23 12:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
III Nsm 87/19 3 2019-10-23 13:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Co 620/18 1 2019-10-23 13:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 81/19 1 2019-10-23 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 184/16 3 2019-10-23 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Doropta Śledziewska
Sędzia referent:
II K 246/19 2 2019-10-23 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
III RNs 178/19 3 2019-10-23 14:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 400/18 1 2019-10-23 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 323/17 2 2019-10-23 14:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I C 166/19 1 2019-10-23 15:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II Ko 432/19 2 2019-10-24 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 254/18 1 2019-10-24 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 673/16 3 2019-10-24 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
II Ko 661/19 2 2019-10-24 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 300/19 2 2019-10-24 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 4/19 1 2019-10-24 09:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 264/19 3 2019-10-24 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
II K 118/19 2 2019-10-24 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 68/19 1 2019-10-24 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 213/19 3 2019-10-24 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
I Ns 201/18 1 2019-10-24 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 84/19 1 2019-10-24 11:35:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 317/19 3 2019-10-24 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
I C 20/19 1 2019-10-24 12:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 19/19 1 2019-10-24 12:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 313/19 3 2019-10-24 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
I C 157/18 1 2019-10-24 13:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 123/19 2 2019-10-24 13:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 312/19 3 2019-10-24 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
III RNs 255/19 3 2019-10-24 14:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 23/19 1 2019-10-24 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 294/17 3 2019-10-24 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
I Ns 286/18 1 2019-10-24 15:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II Ko 554/19 2 2019-10-25 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I c 192/19 1 2019-10-25 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II Ko 508/19 2 2019-10-25 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 589/19 2 2019-10-25 09:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 43/19 2 2019-10-25 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I Ns 33/15 1 2019-10-25 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
III RC 44/19 3 2019-10-25 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 164/19 1 2019-10-25 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Doropta Śledziewska
Sędzia referent:
III Nsm 222/17 3 2019-10-25 10:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 95/19 1 2019-10-25 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Sledziewska
Sędzia referent:
III RC 17/19 3 2019-10-25 11:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 5/19 3 2019-10-25 11:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RC 45/19 3 2019-10-25 11:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nkd 43/19 3 2019-10-25 12:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nkd 44/19 3 2019-10-25 12:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RC 111/18 3 2019-10-25 13:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
II Ko 582/19 2 2019-10-25 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I C 191/19 1 2019-10-25 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II Ko 590/19 2 2019-10-25 13:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 615/19 2 2019-10-25 13:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I C 181/19 1 2019-10-25 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II W 451/18 2 2019-10-25 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I Ns 253/19 1 2019-10-25 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II Ko 672/19 2 2019-10-28 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 178/17 2 2019-10-28 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
III RNs 182/19 3 2019-10-28 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 629/17 1 2019-10-28 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
I C 311/19 1 2019-10-28 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
III RC 88/19 3 2019-10-28 09:25:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 314/19 1 2019-10-28 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
III Nsm 134/18 3 2019-10-28 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 136/19 3 2019-10-28 10:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RC 6/19 3 2019-10-28 10:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 229/19 1 2019-10-28 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
III RC 26/19 3 2019-10-28 11:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
II K 267/19 2 2019-10-28 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
III RNs 189/19 3 2019-10-28 11:45:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 20/18 1 2019-10-28 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
III Nsm 135/19 3 2019-10-28 12:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 195/19 1 2019-10-28 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
II Ko 664/19 2 2019-10-28 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 803/17 1 2019-10-28 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
III Nsm 35/19 3 2019-10-28 13:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR A. Skrodzka
Sędzia referent:
II K 126/19 2 2019-10-28 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 301/19 1 2019-10-28 13:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
I Ns 84/19 1 2019-10-28 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Ns 1771/19 1 2019-10-28 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II K 78/19 2 2019-10-29 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I C 607/17 3 2019-10-29 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
I Ns 39/19 1 2019-10-29 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 52/19 1 2019-10-29 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 62/19 1 2019-10-29 10:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 926/17 3 2019-10-29 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
I C 63/19 1 2019-10-29 11:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II W 306/19 2 2019-10-29 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I Ns 232/18 1 2019-10-29 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II W 308/19 2 2019-10-29 12:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 299/19 2 2019-10-29 13:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I C 9/19 1 2019-10-29 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II W 309/19 2 2019-10-29 13:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 545/19 2 2019-10-29 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I C 8/19 1 2019-10-29 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 225/19 3 2019-10-29 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
I C 842/17 3 2019-10-29 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
iI W 328/19 2 2019-10-29 14:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 434/19 2 2019-10-30 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 111/19 1 2019-10-30 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II K 416/18 2 2019-10-30 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
III Nsm 26/19 3 2019-10-30 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 194/19 1 2019-10-30 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 496/16 1 2019-10-30 09:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III Nsm 99/19 3 2019-10-30 09:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
II K 115/19 2 2019-10-30 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 137/19 1 2019-10-30 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III Nsm 94/19 3 2019-10-30 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 199/19 1 2019-10-30 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III Nsm 125/19 3 2019-10-30 11:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
II K 307/18 2 2019-10-30 11:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 18/18 1 2019-10-30 12:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 200/19 1 2019-10-30 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III RNs 193/19 3 2019-10-30 12:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
II W 507/18 2 2019-10-30 12:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
III RNs 194/19 3 2019-10-30 12:55:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 195/19 3 2019-10-30 13:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 196/19 3 2019-10-30 13:25:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 178/19 1 2019-10-30 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II Ko 544/19 2 2019-10-30 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 116/19 1 2019-10-30 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Cps 12/19 1 2019-10-30 14:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Co 172/19 1 2019-10-31 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 4/19 1 2019-10-31 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 377/16 3 2019-10-31 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
II K 62/19 2 2019-10-31 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I C 44/19 1 2019-10-31 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 320/18 1 2019-10-31 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 520/17 3 2019-10-31 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
I C 300/19 3 2019-10-31 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
I C 284/18 1 2019-10-31 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
III Nsm 188/19 3 2019-10-31 11:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR A. Skrodzka
Sędzia referent:
I C 246/19 3 2019-10-31 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
I Ns 45/19 1 2019-10-31 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 181/18 1 2019-10-31 12:25:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
III RNs 237/19 3 2019-10-31 12:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR A. Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 227/17 3 2019-10-31 12:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
I C 28/19 1 2019-10-31 12:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
III Nsm 111/19 3 2019-10-31 13:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR A. Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 329/17 3 2019-10-31 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
I C 23/18 3 2019-10-31 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
II K 82/19 2 2019-10-31 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I Ns 236/19 3 2019-10-31 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Butkiewicz Pasińska
Sędzia referent:
II W 217/19 2 2019-11-05 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 61/19 2 2019-11-05 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 114/19 2 2019-11-05 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 434/18 2 2019-11-05 12:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 194/19 2 2019-11-05 13:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 101/19 2 2019-11-06 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 134/19 2 2019-11-06 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 191/19 2 2019-11-06 12:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 227/19 2 2019-11-06 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 238/19 2 2019-11-06 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 113/19 2 2019-11-08 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 90/19 2 2019-11-08 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
IIK 141/19 2 2019-11-08 10:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 224/19 2 2019-11-08 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 247/19 2 2019-11-08 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 95/19 2 2019-11-08 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 362/19 2 2019-11-12 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 420/19 2 2019-11-12 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Kp 76/19 2 2019-11-12 09:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 193/19 2 2019-11-12 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 141/19 2 2019-11-12 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 192/19 2 2019-11-12 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 165/19 2 2019-11-12 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
IIK 140/19 2 2019-11-12 13:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 132/19 2 2019-11-14 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 131/19 2 2019-11-14 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 171/19 2 2019-11-14 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 632/19 2 2019-11-14 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 281/19 2 2019-11-15 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 203/19 2 2019-11-15 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśłiński
Sędzia referent:
II K 147/19 2 2019-11-15 11:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 83/19 2 2019-11-15 12:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 144/19 2 2019-11-15 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 364/19 2 2019-11-15 14:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 55/19 2 2019-11-19 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 70/19 2 2019-11-19 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 48/19 2 2019-11-19 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 324/19 2 2019-11-19 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 46/19 2 2019-11-19 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 56/19 2 2019-11-19 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 178/19 2 2019-11-21 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 182/19 2 2019-11-21 10:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 472/19 2 2019-11-21 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 424/19 2 2019-11-21 12:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 471/19 2 2019-11-21 13:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 470/19 2 2019-11-21 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 451/19 2 2019-11-21 13:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 450/19 2 2019-11-21 14:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 233/19 2 2019-11-27 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 636/19 2 2019-11-27 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 635/19 2 2019-11-27 09:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 602/19 2 2019-11-27 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 600/19 2 2019-11-27 10:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 595/19 2 2019-11-27 10:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 231/19 2 2019-11-27 11:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 218/19 2 2019-11-27 11:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 690/19 2 2019-11-27 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 669/19 2 2019-11-27 12:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 103/19 2 2019-11-27 12:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 702/19 2 2019-11-27 13:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 716/19 2 2019-11-27 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 752/19 2 2019-11-27 13:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 322/19 2 2019-11-27 14:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 507/19 2 2019-11-29 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 473/19 2 2019-11-29 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 601/19 2 2019-11-29 09:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 97/19 2 2019-11-29 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 144/19 2 2019-11-29 10:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 146/19 2 2019-11-29 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 174/19 2 2019-11-29 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 170/18 2 2019-11-29 13:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Kop 7/19 2 2019-11-29 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 633/19 2 2019-12-02 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 735/19 2 2019-12-02 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 689/19 2 2019-12-02 09:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 694/19 2 2019-12-02 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 727/19 2 2019-12-02 10:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W343/19 2 2019-12-02 10:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 243/19 2 2019-12-02 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 164/19 2 2019-12-02 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Kop 8/19 2 2019-12-02 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 149/19 2 2019-12-04 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 154/19 2 2019-12-04 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 219/18 2 2019-12-04 11:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 11/19 2 2019-12-04 11:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 393/19 2 2019-12-04 11:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 60/19 2 2019-12-04 12:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 168/19 2 2019-12-04 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 169/19 2 2019-12-04 13:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 73/18 2 2019-12-04 13:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Kop 6/19 2 2019-12-04 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
Sąd Rejonowy w Grajewie
ul. Kolejowa 1, 19-200 Grajewo
tel: 86 272 25 25, 86 272 23 61,
fax: 86 272 25 25, 86 272 23 61
e-mail: administracja@grajewo.sr.gov.pl
NIP: 719-156-70-74