Sąd Rejonowy w Grajewie
Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).

Wokanda Sądu Rejonowego w Grajewie

Wpisz sygnaturę lub jej część

Bieżące sprawy

Powrót do wokandy

Sygnatura Sala Data Godz Wydział
II K 296/17 2 2017-12-18 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
III RC 109/17 3 2017-12-18 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 6/17 3 2017-12-18 09:25:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
II K 248/17 2 2017-12-18 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 582/17 1 2017-12-18 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
III RC 119/17 3 2017-12-18 09:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 517/17 1 2017-12-18 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
III Nsm 190/17 3 2017-12-18 10:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 604/17 1 2017-12-18 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
III RNs 285/17 3 2017-12-18 10:35:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 286/17 3 2017-12-18 10:55:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 298/17 3 2017-12-18 11:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 612/17 1 2017-12-18 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
III Nsm 205/17 3 2017-12-18 12:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RC 78/17 3 2017-12-18 12:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 619/17 1 2017-12-18 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
III RNs 300/17 3 2017-12-18 13:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 622/17 1 2017-12-18 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 646/17 1 2017-12-18 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
II Kop 28/17 2 2017-12-18 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 285/17 1 2017-12-19 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 72/17 2 2017-12-19 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Agnieszka Karwowska-Malec
Sędzia referent:
I Ns 318/16 1 2017-12-19 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 699/17 1 2017-12-19 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 248/17 1 2017-12-19 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 441/17 2 2017-12-19 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Agnieszka Karwowska-Malec
Sędzia referent:
I Ns 288/17 1 2017-12-19 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 785/17 1 2017-12-19 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 698/17 1 2017-12-19 13:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 781/17 1 2017-12-19 13:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
III RNs 341/17   2017-12-19 14:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
II K 272/17 2 2017-12-20 08:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 556/17 1 2017-12-20 08:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
II K 218/17 2 2017-12-20 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 730/17 1 2017-12-20 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski
III Nsm 194/17 3 2017-12-20 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 44/17 3 2017-12-20 09:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 293/17 1 2017-12-20 09:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
III RC 122/17 3 2017-12-20 09:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 744/17 1 2017-12-20 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
II K 238/17 2 2017-12-20 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 67/17 1 2017-12-20 10:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
III Nsm 76/17 3 2017-12-20 10:25:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 287/17 1 2017-12-20 10:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
II W 358/17 2 2017-12-20 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 303/17 1 2017-12-20 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
III RC 82/17 3 2017-12-20 11:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 196/17 3 2017-12-20 11:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
II K 153/17 2 2017-12-20 11:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
III Nsm 198/17 3 2017-12-20 12:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
IIW 405/17 2 2017-12-20 12:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
III Nsm 202/17 3 2017-12-20 12:45:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 203/17 3 2017-12-20 13:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
II W 334/17 2 2017-12-20 13:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 545/17 1 2017-12-20 13:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
III RC 85/17 3 2017-12-20 13:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
II K 302/17 2 2017-12-20 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 621/17 1 2017-12-21 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 576/17 1 2017-12-21 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 73/17 1 2017-12-21 09:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 258/17 1 2017-12-21 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 563/16 1 2017-12-21 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 85/17 1 2017-12-21 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Co 261/17 1 2017-12-21 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 805/17 1 2017-12-21 13:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 658/17 1 2017-12-21 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 253/15 1 2017-12-21 14:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II W 259/17 2 2017-12-22 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
III RNs 333/17 3 2017-12-27 09:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 330/17 3 2017-12-27 09:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RC 52/17 3 2017-12-27 09:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 215/17 3 2017-12-27 10:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 328/17 3 2017-12-27 10:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 283/17 3 2017-12-27 10:45:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nkd 62/17 3 2017-12-27 11:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 202/17 3 2017-12-27 11:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 205/17 3 2017-12-27 11:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 235/17 3 2017-12-27 12:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 238/17 3 2017-12-27 12:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 293/17 3 2017-12-27 13:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 212/17 3 2017-12-27 13:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 801/17 1 2017-12-28 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 821/17 1 2017-12-28 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 778/17 1 2017-12-28 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Cps 15/17 1 2017-12-28 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 342/17 1 2017-12-28 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 165/17 1 2017-12-28 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 811/17 1 2017-12-28 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
III RC 13/17 3 2017-12-29 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 732/15 1 2017-12-29 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
III Nsm 157/17 3 2017-12-29 09:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RC 86/17 3 2017-12-29 10:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 496/16 1 2017-12-29 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
III RNs 320/17 3 2017-12-29 10:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 162/16 3 2017-12-29 11:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 14/17 3 2017-12-29 11:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 321/17 3 2017-12-29 11:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 322/17 3 2017-12-29 11:55:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 324/17 3 2017-12-29 12:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 325/17 3 2017-12-29 13:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 251/17 3 2017-12-29 13:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 201/17 3 2017-12-29 13:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 234/17 3 2017-12-29 13:45:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 326/17 3 2017-12-29 14:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 271/17 1 2018-01-09 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 745/17 1 2018-01-09 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 20/17 1 2018-01-09 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 868/17 1 2018-01-09 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 355/17 1 2018-01-09 12:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Cps 18/17 1 2018-01-09 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 765/17 1 2018-01-09 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 737/17 1 2018-01-10 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 680/17 1 2018-01-10 09:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Co 440/17 1 2018-01-10 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 307/17 1 2018-01-10 09:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 803/17 1 2018-01-10 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 753/17 1 2018-01-10 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 823/17 1 2018-01-10 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 813/17 1 2018-01-10 11:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 783/17 1 2018-01-10 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 825/17 1 2018-01-10 12:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 780/17 1 2018-01-10 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 361/17 1 2018-01-10 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 245/17 1 2018-01-11 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 768/17 1 2018-01-11 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 798/17 1 2018-01-11 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 838/17 1 2018-01-11 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 609/15 1 2018-01-15 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 254/17 1 2018-01-15 09:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 299/17 1 2018-01-15 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 497/16 1 2018-01-15 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 59/17 1 2018-01-15 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 497/17 1 2018-01-15 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 464/17 1 2018-01-15 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Cps 16/17 1 2018-01-16 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 289/17 1 2018-01-17 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 283/17 1 2018-01-17 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 559/17 1 2018-01-17 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 297/17 1 2018-01-17 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 727/17 1 2018-01-17 10:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 720/17 1 2018-01-17 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 377/17 1 2018-01-17 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 723/17 1 2018-01-17 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 346/17 1 2018-01-17 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 787/17 1 2018-01-17 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 740/17 1 2018-01-17 12:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 240/17 1 2018-01-17 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżboieta Natyna
Sędzia referent:
I C 537/17 1 2018-01-17 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 315/17 1 2018-01-18 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 628/17 1 2018-01-18 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 605/17 1 2018-01-18 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 365/17 1 2018-01-18 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 351/17 1 2018-01-18 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 84/17 1 2018-01-19 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 594/17 1 2018-01-19 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 492/16 1 2018-01-19 10:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 644/17 1 2018-01-19 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 136/17 1 2018-01-19 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 676/17 1 2018-01-19 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 49/17 1 2018-01-19 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Cps 17/17 1 2018-01-24 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 349/17 1 2018-01-24 09:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 350/17 1 2018-01-24 09:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 347/17 1 2018-01-24 10:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 820/17 1 2018-01-24 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 817/17 1 2018-01-24 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 810/17 1 2018-01-24 11:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 767/17 1 2018-01-24 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 870/17 1 2018-01-24 11:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 263/17 1 2018-01-24 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 758/17 1 2018-01-25 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Co 348/17 1 2018-01-25 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 57/17 1 2018-01-31 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 532/17 1 2018-01-31 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Co 53/17 1 2018-01-31 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 543/17 1 2018-01-31 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 533/17 1 2018-01-31 10:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 593/17 1 2018-01-31 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 120/17 1 2018-01-31 11:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 607/17 1 2018-01-31 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 329/17 1 2018-01-31 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 360/16 1 2018-01-31 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 520/15 1 2018-02-02 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 807/17 1 2018-02-02 09:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 357/17 1 2018-02-02 09:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Co 550/17 1 2018-02-02 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 843/17 1 2018-02-02 10:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 849/17 1 2018-02-02 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I C 847/17 1 2018-02-02 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 274/17 1 2018-02-09 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 733/17 1 2018-02-09 09:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 709/17 1 2018-02-09 10:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 652/17 1 2018-02-09 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 398/17 1 2018-02-09 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 664/17 1 2018-02-09 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 292/17 1 2018-02-09 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 407/15 1 2018-02-09 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 83/17 1 2018-02-14 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 215/17 1 2018-02-14 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 242/17 1 2018-02-14 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 608/17 1 2018-02-14 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 633/17 1 2018-02-14 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 112/15 1 2018-02-14 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 294/17 1 2018-02-16 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 296/17 1 2018-02-16 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 766/17 1 2018-02-16 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 522/17 1 2018-02-16 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 482/17 1 2018-02-16 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 642/17 1 2018-02-16 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 52/17 1 2018-02-16 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 756/17 1 2018-02-19 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 299/16 1 2018-02-19 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 304/16 1 2018-02-19 10:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 349/16 1 2018-02-19 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 692/17 1 2018-02-19 10:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 316/17 1 2018-02-19 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 726/17 1 2018-02-19 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 696/17 1 2018-02-19 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 794/17 1 2018-02-19 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 734/17 1 2018-02-19 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 716/17 1 2018-02-19 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Co 506/17 1 2018-02-19 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 706/17 1 2018-02-19 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 719/17 1 2018-02-19 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 704/17 1 2018-02-19 14:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 99/17 1 2018-02-23 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 634/17 1 2018-02-23 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 319/17 1 2018-02-23 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 746/17 1 2018-02-23 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 806/17 1 2018-02-23 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 797/17 1 2018-02-23 13:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 814/17 1 2018-02-23 14:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 496/15 1 2018-02-28 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 304/17 1 2018-02-28 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 694/17 1 2018-02-28 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 4/17 1 2018-02-28 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 166/17 1 2018-02-28 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 452/17 1 2018-02-28 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 702/17 1 2018-02-28 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I C 722/17 1 2018-02-28 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Elżbieta Natyna
Sędzia referent:
I Ns 322/17 1 2018-02-28 13:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
I Ns 309/17 1 2018-02-28 13:35:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Cezary Waldziński
Sędzia referent:
Sąd Rejonowy w Grajewie
ul. Kolejowa 1, 19-200 Grajewo
tel: 86 272 25 25, 86 272 23 61,
fax: 86 272 25 25, 86 272 23 61
e-mail: administracja@grajewo.sr.gov.pl
NIP: 719-156-70-74