Sąd Rejonowy w Grajewie
Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).

Wokanda Sądu Rejonowego w Grajewie

Wpisz sygnaturę lub jej część

Bieżące sprawy

Powrót do wokandy

Sygnatura Sala Data Godz Wydział
III RC 46/19 3 2019-06-17 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 106/19 1 2019-06-17 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 359/18 1 2019-06-17 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
III RC 47/19 3 2019-06-17 09:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RC 48/19 3 2019-06-17 09:55:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 263/18 1 2019-06-17 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 315/18 1 2019-06-17 10:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
III RNs 56/19 3 2019-06-17 10:25:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RC 2/19 3 2019-06-17 10:35:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 87/19 3 2019-06-17 11:05:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 90/19 3 2019-06-17 11:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 91/19 3 2019-06-17 11:35:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 92/19 3 2019-06-17 11:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 52/17 1 2019-06-17 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Ns 71/18 1 2019-06-17 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 305/18 1 2019-06-17 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 283/18 1 2019-06-17 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
III Nkd 91/18 3 2019-06-17 12:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RC 44/19 3 2019-06-17 13:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 292/18 1 2019-06-17 13:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
III Nsm 53/19 3 2019-06-17 13:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 287/18 1 2019-06-17 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 290/18 1 2019-06-17 14:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
III RNs 143/19   2019-06-17 14:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
II Ko 1051/18 2 2019-06-18 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 146/18 1 2019-06-18 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II Ko 1091/18 2 2019-06-18 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 113/18 1 2019-06-18 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 23/19 1 2019-06-18 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 24/19 1 2019-06-18 09:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II Ko 283/19 2 2019-06-18 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 366/17 1 2019-06-18 09:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 402/17 2 2019-06-18 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 151/18 1 2019-06-18 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 648/17 1 2019-06-18 11:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 123/18 1 2019-06-18 12:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 239/18 1 2019-06-18 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Cps 19/17 1 2019-06-18 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II Ko 271/19 2 2019-06-18 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II W 314/18 2 2019-06-18 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 86/19 1 2019-06-18 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I c 199/18 1 2019-06-18 15:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
III RNs 117/19 3 2019-06-19 08:45:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 532/17 1 2019-06-19 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III RNs 102/19 3 2019-06-19 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 100/19 3 2019-06-19 09:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 104/19 3 2019-06-19 09:35:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 105/19 3 2019-06-19 09:55:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 382/17 1 2019-06-19 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III Nsm 64/19 3 2019-06-19 10:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 65/19 3 2019-06-19 10:35:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 108/19 3 2019-06-19 10:55:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 70/19 3 2019-06-19 11:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 594/17 1 2019-06-19 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 157/19 1 2019-06-19 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III Nkd 32/19 3 2019-06-19 12:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nkd 27/19 3 2019-06-19 12:55:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 159/19 1 2019-06-19 13:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III RNs 2/19 3 2019-06-19 13:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 417/16 1 2019-06-19 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Co 136/19 1 2019-06-19 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Ns 257/18 1 2019-06-19 15:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 377/18 1 2019-06-20 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 369/18 1 2019-06-20 09:35:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 372/18 1 2019-06-20 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 392/18 1 2019-06-20 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 393/18 1 2019-06-20 11:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 380/18 1 2019-06-20 12:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 385/18 1 2019-06-20 12:35:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 386/18 1 2019-06-20 13:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 309/18 1 2019-06-20 13:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 496/16 1 2019-06-21 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 31/18 1 2019-06-21 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Ns 75/19 1 2019-06-21 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 103/19 1 2019-06-21 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Ns 76/19 1 2019-06-21 11:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Ns 46/19 1 2019-06-21 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śłedziewska
Sędzia referent:
III Nsm 101/19 3 2019-06-24 08:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 249/17 1 2019-06-24 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III Nsm 36/19 3 2019-06-24 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nkd 25/19 3 2019-06-24 09:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 82/19 1 2019-06-24 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III Nsm 54/19 3 2019-06-24 10:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 55/19 3 2019-06-24 10:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 34/19 3 2019-06-24 10:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 76/19 1 2019-06-24 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III RNs 37/19 3 2019-06-24 11:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 9/19 3 2019-06-24 11:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RCps 13/19 3 2019-06-24 11:35:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 576/16 1 2019-06-24 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III Nsm 21/18 3 2019-06-24 12:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 58/19 3 2019-06-24 12:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RNs 95/19 3 2019-06-24 12:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III RC 28/18 3 2019-06-24 13:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nkd 102/18 3 2019-06-24 13:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I NS 609/15 1 2019-06-24 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorta Śledziewska
Sędzia referent:
II Ko 212/19 2 2019-06-25 08:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Mysliński
Sędzia referent:
II Ko 208/19 2 2019-06-25 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Mysliński
Sędzia referent:
I C 373/18 1 2019-06-25 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 52/19 2 2019-06-25 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Mysliński
Sędzia referent:
II K 17/18 2 2019-06-25 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Mysliński
Sędzia referent:
I Ns 78/17 1 2019-06-25 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 299/18 1 2019-06-25 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 388/18 2 2019-06-25 11:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Mysliński
Sędzia referent:
I Ns 297/18 1 2019-06-25 12:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II Ko 281/19 2 2019-06-25 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Mysliński
Sędzia referent:
II Ko 315/19 2 2019-06-25 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Mysliński
Sędzia referent:
I NS 308/18 1 2019-06-25 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II Ko 1000/18 2 2019-06-25 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Mysliński
Sędzia referent:
I C 370/18 1 2019-06-25 14:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
III RNs 290/18 3 2019-06-26 08:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 2/19 3 2019-06-26 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 111/19 1 2019-06-26 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III RC 115/18 3 2019-06-26 09:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 174/18 3 2019-06-26 09:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 334/16 1 2019-06-26 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III RCps 18/19 3 2019-06-26 10:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 49/19 3 2019-06-26 10:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 81/19 1 2019-06-26 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III RNs 98/19 3 2019-06-26 11:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nkd 30/19 3 2019-06-26 11:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nkd 18/19 3 2019-06-26 11:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 216/17 1 2019-06-26 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III Nkd 4/19 3 2019-06-26 12:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 109/19 1 2019-06-26 12:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III Nkd 17/19 3 2019-06-26 12:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
III Nsm 216/18 3 2019-06-26 13:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 644/17 1 2019-06-26 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III Nsm 195/17 3 2019-06-26 13:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I Ns 4/17 1 2019-06-26 13:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
III RNs 118/19 3 2019-06-26 14:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Agnieszka Skrodzka
Sędzia referent:
I C 662/17 1 2019-06-26 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Ns 107/19 1 2019-06-26 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 497/16 1 2019-06-26 14:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II Ko 309/19 2 2019-06-27 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Co 560/18 1 2019-06-27 08:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 221/17 1 2019-06-27 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II Ko 310/19 2 2019-06-27 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 912/17 1 2019-06-27 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II K 7/19 2 2019-06-27 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 403/18 2 2019-06-27 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II K 104/19 3 2019-06-27 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 364/18 1 2019-06-27 10:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 368/18 1 2019-06-27 10:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 22/19 2 2019-06-27 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 301/18 1 2019-06-27 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 343/18 1 2019-06-27 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II Ko 327/19 2 2019-06-27 12:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
II Ko 328/19 2 2019-06-27 12:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Co 620/18 1 2019-06-27 12:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II Ko 195/19 2 2019-06-27 13:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I Ns 81/19 1 2019-06-27 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Cps 21/18 1 2019-06-27 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II Ko 361/19 2 2019-06-27 13:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Andrzej Myśliński
Sędzia referent:
I C 400/18 1 2019-06-27 14:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 74/19 1 2019-06-28 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 41/19 1 2019-06-28 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Ns 49/17 1 2019-06-28 09:35:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 580/17 1 2019-06-28 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 110/19 1 2019-06-28 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 560/17 1 2019-06-28 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 51/17 1 2019-06-28 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Cps 8/19 1 2019-06-28 14:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Ns 382/17 1 2019-06-28 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Ns 100/19 1 2019-07-10 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II W 62/19 2 2019-07-10 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 63/19 2 2019-07-10 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 23/19 2 2019-07-10 10:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I C 137/19 1 2019-07-10 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II K 37/19 2 2019-07-10 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I C 608/17 1 2019-07-10 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II K 41/19 2 2019-07-10 12:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II Ko 160/19 2 2019-07-10 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I Ns 104/19 1 2019-07-10 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 264/18 1 2019-07-11 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 319/18 1 2019-07-11 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 908/17 1 2019-07-11 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 59/18 1 2019-07-11 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Cps 19/18 1 2019-07-11 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II W 55/19 2 2019-07-12 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I C 90/19 1 2019-07-12 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 91/19 1 2019-07-12 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II W 50/19 2 2019-07-12 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I C 524/17 1 2019-07-12 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 219/18 2 2019-07-12 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I C 89/19 1 2019-07-12 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II K 134/18 2 2019-07-12 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II W 71/19 2 2019-07-12 13:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I Ns 118/19 1 2019-07-12 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
II W 70/19 2 2019-07-12 13:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 45/18 2 2019-07-15 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I C 552/17 1 2019-07-17 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II K 47/18 2 2019-07-17 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I Ns 53/19 1 2019-07-17 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II K 42/19 2 2019-07-17 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 40/19 2 2019-07-17 10:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
II K 48/19 2 2019-07-17 11:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I C 118/19 1 2019-07-17 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Doprota Śledziewska
Sędzia referent:
II K 70/19 2 2019-07-17 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I C 119/19 1 2019-07-17 12:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
II K 324/18 2 2019-07-17 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Aneta Frączek
Sędzia referent:
I Ns 84/19 1 2019-07-17 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 272/17 1 2019-07-19 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 215/17 1 2019-07-19 09:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Ns 113/19 1 2019-07-19 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 872/17 1 2019-07-19 10:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 856/17 1 2019-07-19 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 806/17 1 2019-07-24 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Ns 30/18 1 2019-07-24 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Ns 29/18 1 2019-07-24 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Ns 15/18 1 2019-07-24 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 834/17 1 2019-07-26 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 837/17 1 2019-07-26 09:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 840/17 1 2019-07-26 10:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 850/17 1 2019-07-26 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I C 843/17 1 2019-07-26 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Dorota Śledziewska
Sędzia referent:
I Ns 262/18 1 2019-07-30 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 311/18 1 2019-07-30 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 308/18 1 2019-07-30 10:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 309/18 1 2019-07-30 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 310/18 1 2019-07-30 10:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Co 555/18 1 2019-07-30 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 313/18 1 2019-07-30 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I C 48/18 1 2019-07-30 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
I Ns 151/17 1 2019-07-30 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Robert Kotowicz
Sędzia referent:
Sąd Rejonowy w Grajewie
ul. Kolejowa 1, 19-200 Grajewo
tel: 86 272 25 25, 86 272 23 61,
fax: 86 272 25 25, 86 272 23 61
e-mail: administracja@grajewo.sr.gov.pl
NIP: 719-156-70-74