Sąd Rejonowy w Łomży
Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 19 czerwca 2019 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej.

Wokanda Sądu Rejonowego w Łomży

Wpisz sygnaturę lub jej część

Bieżące sprawy

Powrót do wokandy

Sygnatura Sala Data Godz Wydział
III RNs 279/24 XI Polowa 1 2024-05-22 08:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III Nsm 184/24 XI Polowa 1 2024-05-22 08:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III RNs 193/24 XI Polowa 1 2024-05-22 08:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III Nsm 116/24 XII Polowa 1 2024-05-22 08:45:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć - Kalinowska
Sędzia referent:
I Ns 569/20 IX Polowa 1 2024-05-22 09:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
III RC 302/23 XI Polowa 1 2024-05-22 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
II K 150/24 IV Polowa 1 2024-05-22 09:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II K 838/23 V Polowa 1 2024-05-22 09:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
III Nsm 186/24 XII Polowa 1 2024-05-22 09:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć - Kalinowska
Sędzia referent:
III Nkd 88/23 XI Polowa 1 2024-05-22 09:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III Nsm 98/23 XII Polowa 1 2024-05-22 10:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć - Kalinowska
Sędzia referent:
I Ns 117/24 IX Polowa 1 2024-05-22 10:30:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
III RC 276/22 XI Polowa 1 2024-05-22 10:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
II K 178/24 V Polowa 1 2024-05-22 11:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
III RNs 37/24 XII Polowa 1 2024-05-22 11:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć - Kalinowska
Sędzia referent:
III Nsm 700/23 XII Polowa 1 2024-05-22 11:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć - Kalinowska
Sędzia referent:
I Ns 996/23 IX Polowa 1 2024-05-22 11:30:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
III RC 54/24 XII Polowa 1 2024-05-22 12:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć - Kalinowska
Sędzia referent:
II K 187/24 V Polowa 1 2024-05-22 12:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
I Ns 219/24 IX Polowa 1 2024-05-22 12:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
III Nkd 9/24 XI Polowa 1 2024-05-22 12:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
I Ns 617/20 X Polowa 1 2024-05-22 12:10:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
I Co 289/24 IX Polowa 1 2024-05-22 12:40:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Zdjęta z wokandy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II Ko 769/24 V Polowa 1 2024-05-22 13:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
II Ko 2532/23 IV Polowa 1 2024-05-22 13:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II Ko 750/24 IV Polowa 1 2024-05-22 13:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II Ko 729/24 IV Polowa 1 2024-05-22 13:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II Ko 716/24 IV Polowa 1 2024-05-22 13:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II Kop 14/24 V Polowa 1 2024-05-22 13:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
II Ko 721/24 V Polowa 1 2024-05-22 13:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
II Ko 701/24 IV Polowa 1 2024-05-22 13:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
III Nsm 155/24 XII Polowa 1 2024-05-22 13:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć - Kalinowska
Sędzia referent:
III Nsm 130/24 XII Polowa 1 2024-05-22 14:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć - Kalinowska
Sędzia referent:
III RC 72/24 XII Polowa 1 2024-05-22 14:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć - Kalinowska
Sędzia referent:
V GC 42/24 VIII Polowa 1 2024-05-23 09:00:00 V Wydział Gospodarczy
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
I Ns 157/24 X Polowa 1 2024-05-23 09:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
I Ns 885/23 IX Polowa 1 2024-05-23 09:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
II K 671/23 V Polowa 1 2024-05-23 09:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II W 101/24 IV Polowa 1 2024-05-23 09:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II K 175/24 I Polowa 1 2024-05-23 09:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
III Nsm 143/24 XII Polowa 1 2024-05-23 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Zdjęta z wokandy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
III Nkd 43/24 XII Polowa 1 2024-05-23 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
IV U 7/24 VII Polowa 1 2024-05-23 09:00:00 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Komunikat Zdjęta z wokandy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
V GC 164/23 VIII Polowa 1 2024-05-23 09:00:00 V Wydział Gospodarczy
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
IV U 51/24 VII Polowa 1 2024-05-23 09:20:00 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I Ns 184/20 IX Polowa 1 2024-05-23 09:30:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I Ns 302/23 VI Polowa 1 2024-05-23 09:30:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Anna Maria Kaczanowicz-Such
Sędzia referent:
VII W 150/24 I 2024-05-23 09:30:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
V GCo 124/24 VIII Polowa 1 2024-05-23 09:30:00 V Wydział Gospodarczy
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
II W 102/24 IV Polowa 1 2024-05-23 09:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
VII W 151/24 I 2024-05-23 09:35:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 152/24 I 2024-05-23 09:40:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
III RNs 418/23 XII Polowa 1 2024-05-23 09:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
VII W 155/24 I 2024-05-23 09:45:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 157/24 I 2024-05-23 09:50:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 158/24 I 2024-05-23 09:55:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
II K 192/24 I Polowa 1 2024-05-23 10:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
V GC 84/24 VIII Polowa 1 2024-05-23 10:00:00 V Wydział Gospodarczy
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
VII K 64/24 I 2024-05-23 10:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
I Ns 227/23 VI Polowa 1 2024-05-23 10:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Anna Maria Kaczanowicz-Such
Sędzia referent:
IV U 53/24 VII Polowa 1 2024-05-23 10:00:00 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
VII Ko 140/24 I 2024-05-23 10:10:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
I Ns 278/23 X Polowa 1 2024-05-23 10:30:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
II W 39/24 IV Polowa 1 2024-05-23 10:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
III Nkd 120/23 XII Polowa 1 2024-05-23 10:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
I C 214/24 IX Polowa 1 2024-05-23 10:30:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
II W 1374/23 IV Polowa 1 2024-05-23 11:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II Kp 234/24 I Polowa 1 2024-05-23 11:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
I C 81/24 VI Polowa 1 2024-05-23 11:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Anna Maria Kaczanowicz-Such
Sędzia referent:
I C 215/24 IX Polowa 1 2024-05-23 11:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
V GC 21/24 VIII Polowa 1 2024-05-23 11:00:00 V Wydział Gospodarczy
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
II K 228/24 I Polowa 1 2024-05-23 11:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II K 721/23 V Polowa 1 2024-05-23 11:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
VII W 147/24 I 2024-05-23 11:20:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
IV P 74/24 VII Polowa 1 2024-05-23 11:20:00 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
III RNs 415/23 XII Polowa 1 2024-05-23 11:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
VII W 160/24 I 2024-05-23 11:40:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
III RNs 414/23 XII Polowa 1 2024-05-23 11:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
V GC 78/24 VIII Polowa 1 2024-05-23 12:00:00 V Wydział Gospodarczy
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
III Nsm 699/23 XII Polowa 1 2024-05-23 12:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
I Ns 1006/23 VI Polowa 1 2024-05-23 12:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Anna Maria Kaczanowicz-Such
Sędzia referent:
I C 402/23 IX Polowa 1 2024-05-23 12:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
VII K 69/24 I 2024-05-23 12:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
III Nsm 575/23 XII Polowa 1 2024-05-23 12:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
VII W 461/23 I 2024-05-23 12:30:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
I Ns 486/22 X Polowa 1 2024-05-23 12:30:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Zdjęta z wokandy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
II K 760/23 V Polowa 1 2024-05-23 12:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II W 921/23 IV Polowa 1 2024-05-23 12:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
I C 37/23 IX Polowa 1 2024-05-23 12:40:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I C 555/23 X Polowa 1 2024-05-23 13:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
V GC 33/24 VIII Polowa 1 2024-05-23 13:00:00 V Wydział Gospodarczy
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
I Ns 764/22 VI Polowa 1 2024-05-23 13:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Anna Maria Kaczanowicz-Such
Sędzia referent:
I C 118/24 X Polowa 1 2024-05-23 13:20:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
II Ko 774/24 IV Polowa 1 2024-05-23 13:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II Ko 768/24 IV Polowa 1 2024-05-23 13:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II Ko 775/24 IV Polowa 1 2024-05-23 13:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II Ko 671/24 IV Polowa 1 2024-05-23 13:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II Ko 770/24 IV Polowa 1 2024-05-23 13:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II Ko 756/24 IV Polowa 1 2024-05-23 13:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II Ko 698/24 IV Polowa 1 2024-05-23 13:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II Ko 776/24 IV Polowa 1 2024-05-23 13:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II K 260/24 IV Polowa 1 2024-05-23 13:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II K 240/24 IV Polowa 1 2024-05-23 13:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II Ko 730/24 IV Polowa 1 2024-05-23 13:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II Ko 777/24 IV Polowa 1 2024-05-23 13:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
I C 127/24 X Polowa 1 2024-05-23 13:40:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
I C 47/23 X Polowa 1 2024-05-23 14:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
II W 92/24 IV Polowa 1 2024-05-24 09:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
I C 137/24 IX Polowa 1 2024-05-24 09:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II W 1457/23 IV Polowa 1 2024-05-24 09:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
I Ns 303/23 IX Polowa 1 2024-05-24 10:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II K 490/22 IV Polowa 1 2024-05-24 10:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II K 214/24 IV Polowa 1 2024-05-24 10:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
I C 51/24 IX Polowa 1 2024-05-24 11:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
VII K 82/24 I 2024-05-24 11:30:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
II Kop 13/24 IV Polowa 1 2024-05-24 11:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
I C 358/23 IX Polowa 1 2024-05-24 11:40:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II K 731/23 IV Polowa 1 2024-05-24 11:45:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
VII K 63/24 I 2024-05-24 12:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
I C 236/23 IX Polowa 1 2024-05-24 12:10:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II K 112/24 IV Polowa 1 2024-05-24 12:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
I C 164/24 IX Polowa 1 2024-05-24 12:40:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II K 829/23 IV Polowa 1 2024-05-24 13:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
III RNs 237/24 XI Polowa 1 2024-05-27 08:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III RNs 235/24 XI Polowa 1 2024-05-27 08:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III RNs 123/24 XI Polowa 1 2024-05-27 08:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III RNs 287/24 XII Polowa 1 2024-05-27 08:45:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
V GC 289/23 VIII Polowa 1 2024-05-27 08:45:00 V Wydział Gospodarczy
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć-Kalinowska
Sędzia referent:
III Nsm 47/24 XI Polowa 1 2024-05-27 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
I Ns 9/24 X Polowa 1 2024-05-27 09:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
I Ns 948/22 IX Polowa 1 2024-05-27 09:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
II K 181/24 IV Polowa 1 2024-05-27 09:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II W 54/24 V Polowa 1 2024-05-27 09:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
III Nsm 656/23 XII Polowa 1 2024-05-27 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
V GC 99/24 VIII Polowa 1 2024-05-27 09:00:00 V Wydział Gospodarczy
Komunikat Zdjęta z wokandy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć-Kalinowska
Sędzia referent:
III Nkd 29/24 XI Polowa 1 2024-05-27 09:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
VII W 163/24 I 2024-05-27 09:30:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
V GC 52/24 VIII Polowa 1 2024-05-27 09:30:00 V Wydział Gospodarczy
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć-Kalinowska
Sędzia referent:
VII W 164/24 I 2024-05-27 09:35:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 167/24 I 2024-05-27 09:40:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
II K 193/24 IV Polowa 1 2024-05-27 09:40:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
VII W 168/24 I 2024-05-27 09:45:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII K 79/24 I 2024-05-27 09:50:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII K 86/24 I 2024-05-27 09:55:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII K 35/24 I 2024-05-27 10:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
III Nsm 46/24 XI Polowa 1 2024-05-27 10:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
V GC 96/24 VIII Polowa 1 2024-05-27 10:30:00 V Wydział Gospodarczy
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć-Kalinowska
Sędzia referent:
I C 469/22 IX Polowa 1 2024-05-27 10:30:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
I C 303/22 IX Polowa 1 2024-05-27 11:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
II W 142/24 V Polowa 1 2024-05-27 11:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
III Nsm 96/24 XII Polowa 1 2024-05-27 11:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
V GC 76/24 VIII Polowa 1 2024-05-27 11:00:00 V Wydział Gospodarczy
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć-Kalinowska
Sędzia referent:
III RC 8/24 XI Polowa 1 2024-05-27 11:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III Nsm 27/24 XII Polowa 1 2024-05-27 11:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
III Nsm 28/24 XII Polowa 1 2024-05-27 11:35:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
II K 256/24 IV Polowa 1 2024-05-27 11:40:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
III Nsm 84/24 XII Polowa 1 2024-05-27 12:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
II Ko 828/24 V Polowa 1 2024-05-27 12:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
II Ko 844/24 V Polowa 1 2024-05-27 12:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
I Ns 271/24 X Polowa 1 2024-05-27 12:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
I Ns 915/23 IX Polowa 1 2024-05-27 12:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
II Ko 812/24 V Polowa 1 2024-05-27 12:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
III Nsm 79/24 XI Polowa 1 2024-05-27 12:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III RC 174/23 XII Polowa 1 2024-05-27 12:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
V GC 68/24 VIII Polowa 1 2024-05-27 12:30:00 V Wydział Gospodarczy
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć-Kalinowska
Sędzia referent:
VII W 381/23 I 2024-05-27 13:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
II Ko 466/24 V Polowa 1 2024-05-27 13:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
II K 13/24 IV Polowa 1 2024-05-27 13:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
I C 193/23 IX Polowa 1 2024-05-27 13:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
I C 521/23 X Polowa 1 2024-05-27 13:30:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
II K 222/24 IV Polowa 1 2024-05-27 13:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
V GC 105/24 VIII Polowa 1 2024-05-27 14:00:00 V Wydział Gospodarczy
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć-Kalinowska
Sędzia referent:
VII Ko 173/24 I 2024-05-28 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 143/24 I 2024-05-28 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 163/24 I 2024-05-28 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 166/24 I 2024-05-28 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 171/24 I 2024-05-28 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Kop 3/24 I 2024-05-28 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 176/24 I 2024-05-28 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 179/24 I 2024-05-28 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 182/24 I 2024-05-28 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
I C 86/24 IX Polowa 1 2024-05-28 09:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I Ns 279/24 VI Polowa 1 2024-05-28 09:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Anna Maria Kaczanowicz-Such
Sędzia referent:
I Ns 43/17 X Polowa 1 2024-05-28 09:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
II K 218/24 IV Polowa 1 2024-05-28 09:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II K 646/23 IV Polowa 1 2024-05-28 09:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
III Nsm 76/24 XII Polowa 1 2024-05-28 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
I C 464/20 X Polowa 1 2024-05-28 09:30:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
III RNs 103/24 XII Polowa 1 2024-05-28 09:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
I C 220/23 VI Polowa 1 2024-05-28 10:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Anna Maria Kaczanowicz-Such
Sędzia referent:
I Ns 721/23 IX Polowa 1 2024-05-28 10:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
III Nkd 12/24 XII Polowa 1 2024-05-28 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
I Ns 489/23 VI Polowa 1 2024-05-28 10:30:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Anna Maria Kaczanowicz-Such
Sędzia referent:
I C 143/24 X Polowa 1 2024-05-28 10:30:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I C 375/23 IX Polowa 1 2024-05-28 10:30:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
II K 748/23 IV Polowa 1 2024-05-28 10:30:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
III RNs 373/23 XII Polowa 1 2024-05-28 10:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
I Ns 976/22 X Polowa 1 2024-05-28 11:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I Ns 270/24 IX Polowa 1 2024-05-28 11:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
III Nsm 285/23 XII Polowa 1 2024-05-28 11:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
I C 423/23 VI Polowa 1 2024-05-28 11:30:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Anna Maria Kaczanowicz-Such
Sędzia referent:
I Ns 340/24 IX Polowa 1 2024-05-28 11:30:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I Ns 291/24 IX Polowa 1 2024-05-28 12:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
II Ko 799/24 IV Polowa 1 2024-05-28 12:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II Kop 15/24 IV Polowa 1 2024-05-28 12:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II Ko 763/24 IV Polowa 1 2024-05-28 12:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II Ko 816/24 IV Polowa 1 2024-05-28 12:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II Ko 772/24 IV Polowa 1 2024-05-28 12:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
III RNs 292/24 XII Polowa 1 2024-05-28 12:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
III RNs 297/24 XII Polowa 1 2024-05-28 12:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
I Co 211/24 VI Polowa 1 2024-05-28 12:30:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Anna Maria Kaczanowicz-Such
Sędzia referent:
III RC 1/24 XII Polowa 1 2024-05-28 12:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
I Ns 206/22 VI Polowa 1 2024-05-28 13:00:00 I Wydział Cywilny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Anna Maria Kaczanowicz-Such
Sędzia referent:
II K 176/24 IV Polowa 1 2024-05-28 13:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II K 162/24 IV Polowa 1 2024-05-28 13:00:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II Ko 773/24 V Polowa 1 2024-05-28 13:45:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 766/24 V Polowa 1 2024-05-28 13:45:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 823/24 V Polowa 1 2024-05-28 13:45:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 824/24 V Polowa 1 2024-05-28 13:45:00 II Wydział Karny
Komunikat Czynna
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
Sąd Rejonowy w Łomży
ul. Polowa 1, 18-400 Łomża
tel: 86 215 09 15, 86 215 09 22
e-mail: sr@lomza.sr.gov.pl
NIP: 718-12-14-960
Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności