Sąd Rejonowy w Łomży
Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).

Wokanda Sądu Rejonowego w Łomży

Wpisz sygnaturę lub jej część

Bieżące sprawy

Powrót do wokandy

Sygnatura Sala Data Godz Wydział
I C 156/19 X Polowa 1 2019-10-22 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I C 3/18 X Polowa 1 2019-10-22 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
V GC 46/19 VIII Polowa 1 2019-10-22 08:58:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
I Ns 677/19 IX Polowa 1 2019-10-22 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I C 629/19 X Polowa 1 2019-10-22 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
V GC 344/19 VI Polowa 1 2019-10-22 09:00:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
IV P 36/19 VII Polowa 1 2019-10-22 09:00:00 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Urszula Zaleska
Sędzia referent:
III RC 174/19 XII Polowa 1 2019-10-22 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
II K 522/19 IV Polowa 1 2019-10-22 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II K 399/19 V Polowa 1 2019-10-22 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
V GC 47/19 VIII Polowa 1 2019-10-22 09:03:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
V GC 137/19 VIII Polowa 1 2019-10-22 09:07:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
I C 649/19 X Polowa 1 2019-10-22 09:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I Ns 679/19 IX Polowa 1 2019-10-22 09:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I Ns 680/19 IX Polowa 1 2019-10-22 09:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I C 631/19 X Polowa 1 2019-10-22 09:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
III Nkd 150/19 XII Polowa 1 2019-10-22 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
III RC 175/19 XII Polowa 1 2019-10-22 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
II K 542/19 V Polowa 1 2019-10-22 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
V GC 79/19 VIII Polowa 1 2019-10-22 10:03:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
I C 546/19 IX Polowa 1 2019-10-22 10:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I C 664/19 X Polowa 1 2019-10-22 10:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
III Nkd 152/19 XII Polowa 1 2019-10-22 10:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
I C 630/19 IX Polowa 1 2019-10-22 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I C 636/19 X Polowa 1 2019-10-22 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
III Nkd 48/19 XII Polowa 1 2019-10-22 10:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
I C 648/19 IX Polowa 1 2019-10-22 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I C 563/19 X Polowa 1 2019-10-22 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
III RC 120/19 XII Polowa 1 2019-10-22 11:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
I C 658/19 IX Polowa 1 2019-10-22 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
IV P 52/19 VII Polowa 1 2019-10-22 11:30:00 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Urszula Zaleska
Sędzia referent:
V GC 343/19 VI Polowa 1 2019-10-22 11:30:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
I Cps 37/19 X Polowa 1 2019-10-22 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I C 2122/18 IX Polowa 1 2019-10-22 12:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
III Nsm 369/18 XII Polowa 1 2019-10-22 12:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
I Ns 686/17 X Polowa 1 2019-10-22 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
V GC 342/19 VI Polowa 1 2019-10-22 12:40:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
I C 511/19 IX Polowa 1 2019-10-22 12:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
II Ko 1505/19 IV Polowa 1 2019-10-22 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II Ko 1506/19 IV Polowa 1 2019-10-22 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II Ko 1529/19 IV Polowa 1 2019-10-22 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II Ko 1504/19 IV Polowa 1 2019-10-22 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
III Nkd 129/19 XII Polowa 1 2019-10-22 13:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
I C 786/19 IX Polowa 1 2019-10-22 13:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
V GC 345/19 VI Polowa 1 2019-10-22 13:30:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
V GC 339/19 VI Polowa 1 2019-10-22 13:50:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
III RNs 359/19 XII Polowa 1 2019-10-22 13:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
IV U 144/19 VII Polowa 1 2019-10-22 14:00:00 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Urszula Zaleska
Sędzia referent:
V GCo 97/19 VI Polowa 1 2019-10-22 14:10:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Kulikowska
Sędzia referent:
IV U 145/19 VII Polowa 1 2019-10-22 14:20:00 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Urszula Zaleska
Sędzia referent:
III RC 230/18 XI Polowa 1 2019-10-23 08:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III Nsm 438/19 XI Polowa 1 2019-10-23 08:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III RNs 209/19 XI Polowa 1 2019-10-23 08:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
I Ns 651/19 IX Polowa 1 2019-10-23 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
II K 352/19 IV Polowa 1 2019-10-23 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
III Nsm 484/19 XI Polowa 1 2019-10-23 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III RC 195/19 XI Polowa 1 2019-10-23 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
II W 692/19 I Polowa 1 2019-10-23 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
I C 509/19 VII Polowa 1 2019-10-23 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I Ns 249/17 X Polowa 1 2019-10-23 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I Co 844/19 IX Polowa 1 2019-10-23 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
III Nsm 357/19 XI Polowa 1 2019-10-23 09:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
V GC 84/19 VIII Polowa 1 2019-10-23 09:15:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć-Kalinowska
Sędzia referent:
I C 678/19 X Polowa 1 2019-10-23 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I Ns 614/18 VII Polowa 1 2019-10-23 09:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
V GC 416/19 VIII Polowa 1 2019-10-23 09:45:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć-Kalinowska
Sędzia referent:
I C 677/19 X Polowa 1 2019-10-23 09:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I C 2060/18 IX Polowa 1 2019-10-23 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
I C 597/19 X Polowa 1 2019-10-23 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
III Nsm 409/19 XI Polowa 1 2019-10-23 10:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
I C 187/19 X Polowa 1 2019-10-23 10:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
V GC 419/19 VIII Polowa 1 2019-10-23 10:15:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć-Kalinowska
Sędzia referent:
I Ns 574/19 VII Polowa 1 2019-10-23 10:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
II W 326/19 I Polowa 1 2019-10-23 10:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
I C 1249/18 IX Polowa 1 2019-10-23 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
I Ns 693/19 VII Polowa 1 2019-10-23 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
III Nkd 148/19 XI Polowa 1 2019-10-23 10:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
V GC 69/19 VIII Polowa 1 2019-10-23 11:00:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć-Kalinowska
Sędzia referent:
III Nsm 412/19 XI Polowa 1 2019-10-23 11:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
I Ns 334/19 VII Polowa 1 2019-10-23 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I Co 886/19 X Polowa 1 2019-10-23 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II W 816/19 V Polowa 1 2019-10-23 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
I C 681/19 IX Polowa 1 2019-10-23 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
V GC 200/18 VIII Polowa 1 2019-10-23 11:30:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć-Kalinowska
Sędzia referent:
III Nsm 256/19 XI Polowa 1 2019-10-23 11:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
II W 454/19 I Polowa 1 2019-10-23 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
II W 816/19 I Polowa 1 2019-10-23 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
I Ns 641/19 X Polowa 1 2019-10-23 11:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I C 620/19 IX Polowa 1 2019-10-23 11:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
III RC 60/19 XI Polowa 1 2019-10-23 12:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
V GC 195/18 VIII Polowa 1 2019-10-23 12:00:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć-Kalinowska
Sędzia referent:
V GC 195/18 VIII Polowa 1 2019-10-23 12:00:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć-Kalinowska
Sędzia referent:
II K 650/19 IV Polowa 1 2019-10-23 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
I Ns 660/19 VI Polowa 1 2019-10-23 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
II K 592/19 V Polowa 1 2019-10-23 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
I C 713/19 X Polowa 1 2019-10-23 12:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I Ns 630/19 IX Polowa 1 2019-10-23 12:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
I C 645/19 VII Polowa 1 2019-10-23 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I C 799/19 X Polowa 1 2019-10-23 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
III RC 153/19 XI Polowa 1 2019-10-23 12:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
I Co 908/19 VII Polowa 1 2019-10-23 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I Ns 628/19 IX Polowa 1 2019-10-23 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
I C 706/19 IX Polowa 1 2019-10-23 12:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
III RC 126/19 XI Polowa 1 2019-10-23 13:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
I Ns 347/19 VII Polowa 1 2019-10-23 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I Co 824/19 X Polowa 1 2019-10-23 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II K 596/19 V Polowa 1 2019-10-23 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
V GC 11/19 VIII Polowa 1 2019-10-23 13:00:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć-Kalinowska
Sędzia referent:
I Ns 373/19 IX Polowa 1 2019-10-23 13:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
I Ns 711/19 X Polowa 1 2019-10-23 13:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I C 57/19 VII Polowa 1 2019-10-23 13:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
II K 709/19 V Polowa 1 2019-10-23 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
II W 872/19 I Polowa 1 2019-10-23 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
I Ns 563/19 IX Polowa 1 2019-10-23 13:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I Ns 563/19 IX Polowa 1 2019-10-23 13:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I Ns 923/18 VII Polowa 1 2019-10-23 13:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I C 617/19 IX Polowa 1 2019-10-23 13:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I C 617/19 IX Polowa 1 2019-10-23 13:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
V GC 231/19 VIII Polowa 1 2019-10-23 14:15:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Kłapeć-Kalinowska
Sędzia referent:
III Nsm 354/19 XI Polowa 1 2019-10-24 08:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
III RNs 357/19 XI Polowa 1 2019-10-24 08:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
III RC 189/19 XI Polowa 1 2019-10-24 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
III RNs 348/19 XII Polowa 1 2019-10-24 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
I Ns 28/19 X Polowa 1 2019-10-24 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
I Ns 581/19 X Polowa 1 2019-10-24 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
III RNs 349/19 XII Polowa 1 2019-10-24 09:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
III RNs 350/19 XII Polowa 1 2019-10-24 09:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
III RC 188/19 XI Polowa 1 2019-10-24 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
II K 131/18 II Polowa 1 2019-10-24 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
I C 660/19 X Polowa 1 2019-10-24 10:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
III Nsm 406/19 XII Polowa 1 2019-10-24 10:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
I Ns 671/19 X Polowa 1 2019-10-24 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
III Nsm 407/19 XII Polowa 1 2019-10-24 10:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
III Nsm 408/19 XII Polowa 1 2019-10-24 10:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
I Ns 666/19 X Polowa 1 2019-10-24 10:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
I Ns 674/19 X Polowa 1 2019-10-24 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
III RNs 366/19 XII Polowa 1 2019-10-24 11:20:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
III RCo 8/19 XI Polowa 1 2019-10-24 11:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
I Ns 668/19 X Polowa 1 2019-10-24 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
III RNs 367/19 XII Polowa 1 2019-10-24 11:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
I Co 888/19 X Polowa 1 2019-10-24 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
III Nkd 147/19 XI Polowa 1 2019-10-24 12:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
I Co 889/19 X Polowa 1 2019-10-24 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
II K 279/19 II Polowa 1 2019-10-24 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
III Nsm 390/19 XII Polowa 1 2019-10-24 13:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Zenon Milewski
Sędzia referent:
II W 852/19 IV Polowa 1 2019-10-24 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II W 858/19 IV Polowa 1 2019-10-24 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
I Ns 211/19 X Polowa 1 2019-10-25 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I Co 291/19 IX Polowa 1 2019-10-25 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
III Nsm 127/18 XI Polowa 1 2019-10-25 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
VII W 221/19 I 2019-10-25 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II K 267/19 V Polowa 1 2019-10-25 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
I Ns 633/19 X Polowa 1 2019-10-25 09:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
VII K 187/19 I 2019-10-25 09:40:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
I Ns 634/19 X Polowa 1 2019-10-25 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I Ns 139/18 IX Polowa 1 2019-10-25 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I Co 905/18 X Polowa 1 2019-10-25 10:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I C 462/19 IX Polowa 1 2019-10-25 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
III Nsm 442/19 XI Polowa 1 2019-10-25 11:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
I C 518/19 X Polowa 1 2019-10-25 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
III Nkd 160/19 XI Polowa 1 2019-10-25 11:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
I Ns 299/19 IX Polowa 1 2019-10-25 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I C 104/19 VI Polowa 1 2019-10-25 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
I Ns 682/19 IX Polowa 1 2019-10-25 12:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
III Nkd 162/19 XI Polowa 1 2019-10-25 12:10:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
I Ns 653/19 IX Polowa 1 2019-10-25 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I Ns 256/18 X Polowa 1 2019-10-25 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I C 679/17 IX Polowa 1 2019-10-25 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
III Nsm 460/19 XI Polowa 1 2019-10-28 08:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III Nsm 367/19 XI Polowa 1 2019-10-28 08:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III RNs 293/19 XII Polowa 1 2019-10-28 08:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
I Ns 613/19 IX Polowa 1 2019-10-28 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
III RNs 445/19 XII Polowa 1 2019-10-28 08:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
I C 321/19 IX Polowa 1 2019-10-28 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Magdalena Walewska
Sędzia referent:
III Nsm 220/19 XI Polowa 1 2019-10-28 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III Nsm 405/19 XII Polowa 1 2019-10-28 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
II K 471/19 IV Polowa 1 2019-10-28 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II K 138/19 V Polowa 1 2019-10-28 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
I Ns 152/18 VII Polowa 1 2019-10-28 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
II K 697/19 IV Polowa 1 2019-10-28 09:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II K 686/19 IV Polowa 1 2019-10-28 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II K 720/19 IV Polowa 1 2019-10-28 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
III Nsm 400/19 XI Polowa 1 2019-10-28 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III Nsm 233/19 XII Polowa 1 2019-10-28 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
II K 69/19 V Polowa 1 2019-10-28 10:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
III RC 202/19 XI Polowa 1 2019-10-28 10:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
III Nsm 270/19 XII Polowa 1 2019-10-28 11:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
I C 1559/18 VII Polowa 1 2019-10-28 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
II K 617/19 IV Polowa 1 2019-10-28 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
III RC 199/19 XI Polowa 1 2019-10-28 11:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
I C 1079/18 VII Polowa 1 2019-10-28 11:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
II W 630/19 II Polowa 1 2019-10-28 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
II W 868/19 IV Polowa 1 2019-10-28 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II W 870/19 IV Polowa 1 2019-10-28 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
I Ns 283/19 VII Polowa 1 2019-10-28 12:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
III RC 184/19 XII Polowa 1 2019-10-28 12:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
I Ns 580/19 VII Polowa 1 2019-10-28 12:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
III Nsm 411/19 XI Polowa 1 2019-10-28 13:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
II W 779/19 II Polowa 1 2019-10-28 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II K 556/19 V Polowa 1 2019-10-28 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
II W 844/19 V Polowa 1 2019-10-28 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
II W 843/19 V Polowa 1 2019-10-28 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
II W 873/19 V Polowa 1 2019-10-28 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
I Ns 811/17 VII Polowa 1 2019-10-28 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
II W 829/19 V Polowa 1 2019-10-28 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
I C 567/19 VII Polowa 1 2019-10-28 13:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
III RNs 180/19 XII Polowa 1 2019-10-28 13:45:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
III RNs 355/19 XII Polowa 1 2019-10-28 13:45:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Edyta Piorunek
Sędzia referent:
I Ns 594/19 VII Polowa 1 2019-10-28 13:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I Ns 74/18 IX Polowa 1 2019-10-28 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I Ns 74/18 IX Polowa 1 2019-10-28 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
III Nsm 139/19 XI Polowa 1 2019-10-29 08:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
I Ns 212/19 IX Polowa 1 2019-10-29 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I Ns 442/19 X Polowa 1 2019-10-29 08:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
VII K 147/19 I 2019-10-29 08:55:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
II K 586/19 II Polowa 1 2019-10-29 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II W 813/19 II Polowa 1 2019-10-29 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
VII K 189/19 I 2019-10-29 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
I C 754/15 X Polowa 1 2019-10-29 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I Ns 681/18 IX Polowa 1 2019-10-29 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
II W 333/19 II Polowa 1 2019-10-29 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
VII K 172/19 I 2019-10-29 09:10:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
I C 679/18 IX Polowa 1 2019-10-29 09:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
II W 211/19 II Polowa 1 2019-10-29 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
VII W 354/19 I 2019-10-29 09:35:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 355/19 I 2019-10-29 09:40:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
I Ns 588/19 IX Polowa 1 2019-10-29 09:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
VII W 361/19 I 2019-10-29 09:55:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 362/19 I 2019-10-29 10:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
I Ns 643/19 X Polowa 1 2019-10-29 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
VII W 366/19 I 2019-10-29 10:05:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 368/19 I 2019-10-29 10:10:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 370/19 I 2019-10-29 10:15:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 374/19 I 2019-10-29 10:20:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 376/19 I 2019-10-29 10:25:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 377/19 I 2019-10-29 10:30:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
I Co 876/19 X Polowa 1 2019-10-29 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
VII W 378/19 I 2019-10-29 10:35:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
I C 819/19 IX Polowa 1 2019-10-29 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I Ns 495/19 X Polowa 1 2019-10-29 10:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I Ns 7/18 X Polowa 1 2019-10-29 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I C 621/19 IX Polowa 1 2019-10-29 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I C 175/19 IX Polowa 1 2019-10-29 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
II W 561/19 II Polowa 1 2019-10-29 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
I C 833/19 IX Polowa 1 2019-10-29 12:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
II W 358/19 II Polowa 1 2019-10-29 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
I Ns 442/18 X Polowa 1 2019-10-29 12:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I Ns 1194/16 VI Polowa 1 2019-10-29 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II Ko 1465/19 II Polowa 1 2019-10-29 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 1447/19 II Polowa 1 2019-10-29 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 1474/19 II Polowa 1 2019-10-29 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 1478/19 II Polowa 1 2019-10-29 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Kp 449/19 II Polowa 1 2019-10-29 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II K 698/19 II Polowa 1 2019-10-29 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II K 266/19 II Polowa 1 2019-10-29 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II W 880/19 II Polowa 1 2019-10-29 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 1457/19 II Polowa 1 2019-10-29 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 1458/19 II Polowa 1 2019-10-29 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 1446/19 II Polowa 1 2019-10-29 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
VII Ko 346/19 I 2019-10-30 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 343/19 I 2019-10-30 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 341/19 I 2019-10-30 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 344/19 I 2019-10-30 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
Sąd Rejonowy w Łomży
ul. Polowa 1, 18-400 Łomża
tel: 86 215 09 15, 86 215 09 22
fax: 86 215 09 60
e-mail: sr@lomza.sr.gov.pl
NIP: 718-12-14-960