Sąd Rejonowy w Łomży
Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).

Wokanda Sądu Rejonowego w Łomży

Wpisz sygnaturę lub jej część

Bieżące sprawy

Powrót do wokandy

Sygnatura Sala Data Godz Wydział
V GC 380/18 VIII Polowa 1 2018-12-13 08:40:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
V GC 28/18 VIII Polowa 1 2018-12-13 08:50:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
VII K 194/18 I 2018-12-13 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
V GC 295/18 VIII Polowa 1 2018-12-13 09:00:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
I Co 100/17 X Polowa 1 2018-12-13 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
I Ns 886/17 IX Polowa 1 2018-12-13 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I Co 797/18 IX Polowa 1 2018-12-13 09:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
II K 710/18 IV Polowa 1 2018-12-13 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
I C 894/13 X Polowa 1 2018-12-13 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
I Ns 806/18 IX Polowa 1 2018-12-13 09:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I Ns 484/18 X Polowa 1 2018-12-13 10:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
I C 1603/18 IX Polowa 1 2018-12-13 10:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I Ns 1220/16 X Polowa 1 2018-12-13 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
I C 1530/18 X Polowa 1 2018-12-13 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
VII W 403/18 I 2018-12-13 10:50:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 404/18 I 2018-12-13 10:55:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
II K 372/18 IV Polowa 1 2018-12-13 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
V GC 322/18 VIII Polowa 1 2018-12-13 11:00:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
I C 1635/18 X Polowa 1 2018-12-13 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
VII W 390/18 I 2018-12-13 11:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 392/18 I 2018-12-13 11:05:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 394/18 I 2018-12-13 11:10:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 395/18 I 2018-12-13 11:15:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
I Ns 830/18 IX Polowa 1 2018-12-13 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
VII W 400/18 I 2018-12-13 11:20:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 402/18 I 2018-12-13 11:25:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
I C 1732/18 X Polowa 1 2018-12-13 11:26:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Łukasz Wołkowicz
Sędzia referent:
VII K 183/18 I 2018-12-13 11:30:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
V GC 105/18 VIII Polowa 1 2018-12-13 12:00:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
II K 526/18 IV Polowa 1 2018-12-13 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II K 176/18 IV Polowa 1 2018-12-13 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
I Ns 834/18 IX Polowa 1 2018-12-13 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
I C 2026/18 IX Polowa 1 2018-12-13 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
II Ko 1839/18 IV Polowa 1 2018-12-13 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II K 758/18 IV Polowa 1 2018-12-13 13:15:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
V GC 119/18 VIII Polowa 1 2018-12-13 13:15:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
I Co 1100/18 IX Polowa 1 2018-12-13 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Jan Stanulewicz
Sędzia referent:
V GC 344/17 VIII Polowa 1 2018-12-13 13:40:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
V GC 249/18 VIII Polowa 1 2018-12-13 14:10:00 V Wydział Gospodarczy
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Wrzesińska Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 1707/18 V Polowa 1 2018-12-14 00:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
I Cps 34/18 X Polowa 1 2018-12-14 08:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I C 1666/18 X Polowa 1 2018-12-14 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I C 1966/18 IX Polowa 1 2018-12-14 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II K 720/18 IV Polowa 1 2018-12-14 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II Ko 1713/18 V Polowa 1 2018-12-14 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II Ko 1375/18 V Polowa 1 2018-12-14 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II Ko 1739/18 V Polowa 1 2018-12-14 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II Ko 1812/18 V Polowa 1 2018-12-14 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II Ko 1817/18 V Polowa 1 2018-12-14 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II Ko 1819/18 V Polowa 1 2018-12-14 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
I C 233/17 X Polowa 1 2018-12-14 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
II Ko 1818/18 V Polowa 1 2018-12-14 09:09:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
I Ns 614/17 IX Polowa 1 2018-12-14 09:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II K 677/18 V Polowa 1 2018-12-14 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
I C 1995/18 IX Polowa 1 2018-12-14 09:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I C 2003/18 IX Polowa 1 2018-12-14 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I C 2006/18 IX Polowa 1 2018-12-14 10:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I C 1497/17 X Polowa 1 2018-12-14 10:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I C 1933/18 IX Polowa 1 2018-12-14 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I C 1947/18 IX Polowa 1 2018-12-14 10:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I C 1933/17 X Polowa 1 2018-12-14 10:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
I C 1931/18 IX Polowa 1 2018-12-14 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II K 610/18 V Polowa 1 2018-12-14 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
I C 1948/18 IX Polowa 1 2018-12-14 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I C 1929/18 IX Polowa 1 2018-12-14 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I C 1949/18 IX Polowa 1 2018-12-14 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I C 1923/18 IX Polowa 1 2018-12-14 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I C 305/17 IX Polowa 1 2018-12-14 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II K 640/18 IV Polowa 1 2018-12-14 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
I Ns 527/18 X Polowa 1 2018-12-14 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Renata Galińska
Sędzia referent:
II K 166/18 V Polowa 1 2018-12-14 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Ewa Liszewska
Sędzia referent:
II K 422/18 IV Polowa 1 2018-12-14 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
I Ns 229/18 VII Polowa 1 2018-12-17 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I Ns 702/18 VII Polowa 1 2018-12-17 09:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I C 1609/18 VII Polowa 1 2018-12-17 09:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I Ns 724/18 VII Polowa 1 2018-12-17 10:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I C 1682/18 VII Polowa 1 2018-12-17 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I C 1834/18 VII Polowa 1 2018-12-17 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I C 1748/18 VII Polowa 1 2018-12-17 10:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
II W 1106/18 I Polowa 1 2018-12-17 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
I C 1672/18 VII Polowa 1 2018-12-17 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I C 1676/18 VII Polowa 1 2018-12-17 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I C 1836/18 VII Polowa 1 2018-12-17 11:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I C 1299/16 VII Polowa 1 2018-12-17 11:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
II Ko 1780/18 V Polowa 1 2018-12-17 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
II Ko 1776/18 V Polowa 1 2018-12-17 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
I Ns 616/17 VII Polowa 1 2018-12-17 12:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
II Ko 1935/18 V Polowa 1 2018-12-17 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
II W 1044/18 I Polowa 1 2018-12-17 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
I C 1803/18 VII Polowa 1 2018-12-17 13:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I Cps 42/18 VII Polowa 1 2018-12-17 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
I C 1580/18 VII Polowa 1 2018-12-17 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Marta Małgorzata Sulkowska
Sędzia referent:
II W 855/18 II Polowa 1 2018-12-18 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
VII K 212/18 I 2018-12-18 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Kp 66/18 I 2018-12-18 09:10:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII K 217/18 I 2018-12-18 09:30:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII K 218/18 I 2018-12-18 09:40:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII K 220/18 I 2018-12-18 09:50:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII K 221/18 I 2018-12-18 10:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII K 222/18 I 2018-12-18 10:10:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII K 223/18 I 2018-12-18 10:20:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
II K 571/18 II Polowa 1 2018-12-18 10:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
VII K 219/18 I 2018-12-18 10:30:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Kp 70/18 I 2018-12-18 11:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
II K 340/18 II Polowa 1 2018-12-18 11:15:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
VII Kp 68/18 I 2018-12-18 11:20:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII K 225/18 I 2018-12-18 11:40:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII K 226/18 I 2018-12-18 11:50:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII K 227/18 I 2018-12-18 12:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII K 228/18 I 2018-12-18 12:10:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Kp 71/18 I 2018-12-18 12:20:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
II K 202/18 II Polowa 1 2018-12-18 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
VII Kp 72/18 I 2018-12-18 12:40:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
II Ko 1966/18 V Polowa 1 2018-12-18 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
III RNs 478/18 XI Polowa 1 2018-12-18 13:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
II W 977/18 II Polowa 1 2018-12-18 14:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
III RNs 235/18 XI Polowa 1 2018-12-19 08:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
II K 480/18 IV Polowa 1 2018-12-19 08:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II Ko 1594/18 IV Polowa 1 2018-12-19 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
VII K 191/18 I 2018-12-19 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
I Ns 844/17 IX Polowa 1 2018-12-19 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
III RC 24/17 XI Polowa 1 2018-12-19 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
II K 632/18 IV Polowa 1 2018-12-19 09:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II K 727/18 IV Polowa 1 2018-12-19 09:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II K 728/18 IV Polowa 1 2018-12-19 09:15:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II K 754/18 IV Polowa 1 2018-12-19 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
I Ns 515/18 IX Polowa 1 2018-12-19 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II K 540/18 IV Polowa 1 2018-12-19 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II Ko 1831/18 IV Polowa 1 2018-12-19 09:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II W 1153/18 IV Polowa 1 2018-12-19 09:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
III RC 147/17 XI Polowa 1 2018-12-19 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
I Ns 590/18 IX Polowa 1 2018-12-19 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II K 634/18 IV Polowa 1 2018-12-19 10:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
I Ns 608/16 IX Polowa 1 2018-12-19 10:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
III Nsm 484/18 XI Polowa 1 2018-12-19 10:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
I Ns 673/18 IX Polowa 1 2018-12-19 11:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II W 1162/18 IV Polowa 1 2018-12-19 11:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
III RC 260/18 XI Polowa 1 2018-12-19 11:25:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
II Ko 1892/18 IV Polowa 1 2018-12-19 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II Ko 1893/18 IV Polowa 1 2018-12-19 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II K 698/18 IV Polowa 1 2018-12-19 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
I C 1600/18 IX Polowa 1 2018-12-19 11:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II Ko 1891/18 IV Polowa 1 2018-12-19 11:35:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II Ko 1890/18 IV Polowa 1 2018-12-19 11:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II Kop 26/18 IV Polowa 1 2018-12-19 11:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
I Ns 937/17 IX Polowa 1 2018-12-19 11:45:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II Ko 1921/18 IV Polowa 1 2018-12-19 11:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
II W 1209/18 V Polowa 1 2018-12-19 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
II W 1143/18 IV Polowa 1 2018-12-19 12:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
III Nsm 441/18 XI Polowa 1 2018-12-19 12:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
II K 695/18 IV Polowa 1 2018-12-19 12:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Michał Gąsiewski
Sędzia referent:
I Ns 725/17 IX Polowa 1 2018-12-19 12:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
II W 1120/18 I Polowa 1 2018-12-19 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
II W 1211/18 V Polowa 1 2018-12-19 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
II W 1214/18 V Polowa 1 2018-12-19 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Sylwia Owłasiuk
Sędzia referent:
III RC 335/17 XI Polowa 1 2018-12-19 13:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Wioletta Jurgielewicz
Sędzia referent:
I C 1866/18 IX Polowa 1 2018-12-19 13:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I C 2014/18 IX Polowa 1 2018-12-19 13:15:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I Cps 44/18 IX Polowa 1 2018-12-19 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
I C 2116/17 IX Polowa 1 2018-12-19 13:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Małgorzata Jędrzejewska
Sędzia referent:
VII W 384/18 I 2018-12-20 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
II K 105/18 II Polowa 1 2018-12-20 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II W 1041/18 IV Polowa 1 2018-12-20 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
VII W 383/18 I 2018-12-20 09:05:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 408/18 I 2018-12-20 09:10:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 405/18 I 2018-12-20 09:15:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 409/18 I 2018-12-20 09:20:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 406/18 I 2018-12-20 09:25:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 366/18 I 2018-12-20 09:40:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
II K 512/17 II Polowa 1 2018-12-20 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
VII W 412/18 I 2018-12-20 10:20:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 413/18 I 2018-12-20 10:25:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 414/18 I 2018-12-20 10:30:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
II W 1077/18 IV Polowa 1 2018-12-20 10:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
VII W 415/18 I 2018-12-20 10:35:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 416/18 I 2018-12-20 10:40:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 417/18 I 2018-12-20 10:45:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 422/18 I 2018-12-20 10:50:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 429/18 I 2018-12-20 10:55:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 418/18 I 2018-12-20 11:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
II K 408/18 IV Polowa 1 2018-12-20 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
VII W 437/18 I 2018-12-20 11:20:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 151/18 I 2018-12-20 11:20:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 430/18 I 2018-12-20 11:45:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 378/18 I 2018-12-20 11:50:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 438/18 I 2018-12-20 12:25:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 433/18 I 2018-12-20 12:30:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
II W 478/18 IV Polowa 1 2018-12-20 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
VII W 435/18 I 2018-12-20 12:35:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII W 436/18 I 2018-12-20 12:40:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
II K 769/18 IV Polowa 1 2018-12-20 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Mariusz Dmochowski
Sędzia referent:
II W 989/18 II Polowa 1 2018-12-20 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 1747/18 II Polowa 1 2018-12-20 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 1800/18 II Polowa 1 2018-12-20 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 1790/18 II Polowa 1 2018-12-20 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 1337/18 II Polowa 1 2018-12-20 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 1361/18 II Polowa 1 2018-12-20 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 1716/18 II Polowa 1 2018-12-20 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
II Ko 1774/18 II Polowa 1 2018-12-20 14:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: SSR Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
VII Ko 381/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 382/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 388/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 389/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 392/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 393/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 396/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Kop 3/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Kop 4/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 367/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 374/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 375/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 376/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 379/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 380/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Kop 5/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII Ko 366/18 I 2018-12-21 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
VII K 204/18 II 2019-02-14 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Joanna Modzelewska
Sędzia referent:
VII Ko 329/18 I 2218-11-09 09:00:00 VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
Skład sędziowski Sędzia przewodniczący: Piotr Rykaczewski
Sędzia referent:
Sąd Rejonowy w Łomży
ul. Polowa 1, 18-400 Łomża
tel: 86 215 09 15, 86 215 09 22
fax: 86 215 09 60
e-mail: sr@lomza.sr.gov.pl
NIP: 718-12-14-960