Sąd Rejonowy w Zambrowie
Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).

Wokanda Sądu Rejonowego w Zambrowie

Wpisz sygnaturę lub jej część

Bieżące sprawy

Powrót do wokandy

Sygnatura Sala Data Godz Wydział
II W 391/17 3 2017-12-18 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
I C 594/17 1 2017-12-18 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
II Kp 175/17 3 2017-12-18 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
II Ko 871/17 3 2017-12-18 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
I C 391/17 1 2017-12-18 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
II K 351/17 3 2017-12-18 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
II Ko 852/17 3 2017-12-18 09:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
II W 237/17 3 2017-12-18 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
III Nsm 178/17 4 2017-12-18 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
III Nsm 103/17 4 2017-12-18 11:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
II K 296/17 3 2017-12-18 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
I Ns 111/17 1 2017-12-18 12:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
III Nsm 78/17 4 2017-12-18 12:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
I C 604/17 1 2017-12-18 12:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
III Nsm 85/17 4 2017-12-18 12:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
I C 154/17 1 2017-12-18 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
I Ns 307/17 1 2017-12-18 13:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
I C 633/17 1 2017-12-18 13:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
II W 528/17 3 2017-12-19 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
III Nsm 140/17 4 2017-12-19 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
II K 1/17 3 2017-12-19 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
II Ko 945/17 3 2017-12-19 09:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
II Ko 943/17 3 2017-12-19 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
II Ko 950/17 3 2017-12-19 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
II K 356/17 3 2017-12-19 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
III Nsm 156/17 4 2017-12-19 09:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
II K 270/17 3 2017-12-19 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
III RC 129/17 4 2017-12-19 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
II Ko 898/17 3 2017-12-19 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
III RNs 146/17 4 2017-12-19 10:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
III RNs 144/17 4 2017-12-19 11:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
III Nsm 172/17 4 2017-12-19 11:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
II K 57/17 3 2017-12-19 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
III RNs 156/17 4 2017-12-19 12:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
III RNs 99/17 4 2017-12-19 12:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
III RNs 153/17 4 2017-12-19 13:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
II W 457/17 3 2017-12-19 13:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
III Nsm 165/17 4 2017-12-19 13:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
II K 354/16 3 2017-12-19 13:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
II Nsm 138/17 4 2017-12-19 14:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
II K 69/17 3 2017-12-20 08:55:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
II Ko 939/17 3 2017-12-20 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
I Ns 224/17 1 2017-12-20 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
II Kop 5/17 3 2017-12-20 09:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
II K 359/17 3 2017-12-20 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
II Kp 181/17 3 2017-12-20 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
I Ns 61/17 1 2017-12-20 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
I C 402/17 1 2017-12-20 09:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
I Co 351/17 1 2017-12-20 10:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
I Ns 271/17 1 2017-12-20 10:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
II W 17/17 3 2017-12-20 10:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
I Cps 35/17 1 2017-12-20 10:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
II K 198/17 3 2017-12-20 11:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
I C 643/17 1 2017-12-20 11:10:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
I C 627/16 1 2017-12-20 14:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
I Ns 294/17 1 2017-12-20 14:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
II Ko 991/17 3 2017-12-21 08:55:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
I Ns 270/17 1 2017-12-21 09:00:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Tomasz Makaruk
II K 357/17 3 2017-12-21 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
III RNs 158/17 4 2017-12-21 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
II W 712/17 3 2017-12-21 09:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
III RNs 166/17 4 2017-12-21 09:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
I C 440/17 1 2017-12-21 09:30:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
III RNs 165/17 4 2017-12-21 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
I Ns 162/17 1 2017-12-21 10:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Tomasz Makaruk
III RNs 162/17 4 2017-12-21 10:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
II K 199/17 3 2017-12-21 10:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
I Ns 324/17 1 2017-12-21 10:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Tomasz Makaruk
III RC 135/17 4 2017-12-21 11:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
I Ns 326/17 1 2017-12-21 11:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Tomasz Makaruk
II W 609/17 3 2017-12-21 11:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
I C 638/17 1 2017-12-21 11:50:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Tomasz Makaruk
III Nsm 173/17 4 2017-12-21 12:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
I Ns 328/17 1 2017-12-21 12:20:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Tomasz Makaruk
III RNs 159/17 4 2017-12-21 12:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
II W 717/17 3 2017-12-21 12:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
I Cps 29/17 1 2017-12-21 12:40:00 I Wydział Cywilny
Skład sędziowski Sędzia referent: Tomasz Makaruk
III RNs 161/17 4 2017-12-21 13:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
III Nsm 175/17 4 2017-12-21 13:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
II K 287/16 3 2017-12-21 13:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
III Nkd 36/17 4 2017-12-27 11:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
III Nkd 40/17 4 2017-12-27 12:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
III Nkd 44/17 4 2017-12-27 13:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Skład sędziowski Sędzia referent: Krzysztof Rzodkiewicz
II K 68/16 3 2017-12-28 08:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Marta Kołakowska
II Kp 184/17 3 2017-12-28 08:45:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
II K 369/17 3 2017-12-28 08:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
II K 367/17 3 2017-12-28 08:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
II K 363/17 3 2017-12-28 08:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
II Ko 974/17 3 2017-12-28 08:55:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
II K 322/17 3 2017-12-28 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
II Kop 18/17 3 2017-12-28 09:15:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
II K 368/17 3 2017-12-28 09:20:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
II Ko 971/17 3 2017-12-28 09:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
II Ko 972/17 3 2017-12-28 09:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
II K 364/17 3 2017-12-28 09:40:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
II Kp 185/17 3 2017-12-28 09:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
II Ko 768/17 3 2017-12-28 09:50:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
II Kp 187/17 3 2017-12-28 10:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
II Ko 666/17 3 2017-12-28 10:10:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
II K p 160/17 3 12017-11-27 09:00:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Iwanowska
II K 287/17 3 21017-11-20 11:30:00 II Wydział Karny
Skład sędziowski Sędzia referent: Anna Stetkiewicz
Sąd Rejonowy w Zambrowie
ul. Aleja Wojska Polskiego 56,
18-300 Zambrów
tel: 86 271 22 40, 86 271 20 66,
fax.: 86 271 22 40 wew. 47
e-mail: administracja@zambrow.sr.gov.pl
NIP: 723-11-46-090